Uchwyt ścienny DO Philips 65PUS9206

Jimix

Member
Szukam uchwytu ściennego do w/w TV. Istotne jest, aby uchwyt można było zamontować w odpowiedniej odległości od ściany, chce w pełni wykorzystać ambilight. Jak dowiem się z jakiego materiału mam ścianę to napiszę. Nie wiem w sumie czy powinien być regulowany, góra-dół raczej tak, na boki - nie wiem. Pewnie cena wzrośnie okropnie za takie możliwości. Myślałem, żeby tak z 300 PLN wydać. Vogela mi polecano.
 

Jimix

Member
Podeślesz link, bo chyba nie zrozumiałem o jaki dokładnie model chodzi, a jak szukam LCD 205 to za dużo wyników mam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To nic nie zmienia.
Jeśli planuje później zmieniać telewizory na większe to warto wybrać solidny wieszak.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Ja nie mówię o wieszaku bo tego jest od groma i możesz wybrać co tylko chcesz (nie musi to być konkretnie ten model który podał Kiki), ja mówię o ścianie bo pytałeś czy to ma jakiś wpływ i czy może stanowić problem...
 

Jimix

Member
Chodzi o ten? https://inter-chip.pl/uchwyt-lcd-205-36892.html
Z minusów to widzę, że max 70 cali obsługuje ten uchwyt, chyba warto wziąć taki, który umożliwi mi wymianę tv na większy. Bardziej chodziło mi o to, żeby ktoś polecił konkretny model, chce maksymalnie wykorzystać ambilight, a do tego musi być odległość od ściany.
 
Ostatnia edycja:

conqest

Well-known member
Bez reklam
W tym wieszaku do którego podałeś link odległość od ściany to 69-615 mm. Tak więc spokojnie, będzie OK - możesz sobie ustawić jak tylko będziesz chciał (im tv dalej od ściany tym większa poświata na ścianie)
 

Jimix

Member
Czyli to dobry wybór? Pytam, bo zastanawiam się jeszcze, jak będzie wyglądał tył TV patrząc z boku, kiedy będzie odsunięty od ściany, mam co prawda w ścianie otwór aby pochować kable, nie wiem jak to się nazywa fachowo.
 

Jimix

Member
Znalazłem nazwę, to tunel podtynkowy, przykładowe zdjęcie z neta.
 

Attachments

  • IMG_20220706_164942.jpg
    IMG_20220706_164942.jpg
    73,9 KB · Wyś: 21

conqest

Well-known member
Bez reklam
To jest zamontowane w ścianie a w tym są kable, tylko co to ma wspólnego z uchwytem?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Jimix

Member
To jest zamontowane w ścianie a w tym są kable, tylko co to ma wspólnego z uchwytem?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Dobre pytanie :razz:
Chce dobrze wybrać, jak coś kupuje to jest to zawsze przemyślany zakup i ma mi posłużyć. W tym przypadku biorę pod uwagę aspekty wizualne czyli jak będzie wyglądał tv np patrząc z profilu no i czy będę mógł zmienić na nim tv na większy w przyszłości, a że nie mam wiedzy o uchwytach, radzę się :bober:
 

Jimix

Member
Chciałbym wydać ok 200, ale mogę dołożyć do 300,no chyba, że wyrzucić mnie z butów to 400, ale wolałbym 200-300. Znalazłem uchwyt do telewizora Hama Fullmotion Scissor Arms na allegro, nowy, za 189. W media Expert kosztuje 300 nowy. Wg specyfikacji nadaje się do nich potrzeb. Co sądzicie?
 
Do góry