Uchwyt do tv samsung UE46f6400 i UE32C4000

blink2000

New member
Witam,
chciałem zamontować na ścianie telewizory (samsung UE46f6400 i UE32C4000) jednak z racji, że jestem kompletnym laikiem w tych sprawach chciałem zapytać czy możecie wskazać jakieś konkretne uchwyty (ruchome w pionie), które zastosować? Z tego co widziałem to przekrój cen jest spory. Jak na razie rzucił mi się w oczy Maclean MC-566B który według opisu pasowałby do obu telewizorów.
Z góry dzięki za pomoc.
 

blink2000

New member
Wystarczy mała regulacja w pionie. Tak więc ten model chyba powinien się nadawać. Nie wiem tylko skąd ta różnica w cenach tych wszystkich uchwytów. Mam wrażenie, że sklepy typy MM, Starun, Euro właśnie na tego typu akcesoriach nabijają sobie największe marże bo chyba zbytniej różnicy technologicznej w uchwycie uchylnym w pionie być nie może.
 

axelsky

New member
Witam. Szukam solidnego uchwytu do Samsung UE46F6500, podrzebna regulacja w pionie i poziomie oraz obrót. Proszę o radę. TV już wybrany jeszcze pozostało wybrać uchwyt.
Pozdrawiam
 

adiksik

New member
Witam.
Mam pytanie na temat uchwytu do smasunga f6400 - jest mnóstwo uchwytów niby do tych telewizorów ale ciekawi mnie jedna rzecz. Mianowicie ścianka telewizora z tyłu nie jest płaska tylko lekko wypukła a na dodatek górna część gdzie są wkręcane śruby jest wklęsła - wszystkie uchwyty mają proste mocowania, jak one mają pasować?? przecież przykręcenie będzie problemem bo płaszczyzny zupełnie się nie spasują. Proszę o pomoc gdyż planuję zakup uchwytu
 

tdx

New member
Bez reklam
w zestawie z tv masz podkładki które niwelują ową wklęsłość więc każdy uchwyt zgodny z vesa twojego tv będzie pasować :D
 

adiksik

New member
Rzeczywiście, telewizor kupiłem w zeszłym roku i nie pomyślałem, że było coś w zestawie. Znalazłem. Wielkie dzięki
 
Do góry