Uchwyt do LCD

Portalnet

New member
Witam

Zamierzam zawiesic swoj 40 calowy LED na scianie. Wszedlem na allegro a tam pelno roznych uchwytow od 30 zl do kilku setek. W zwiazku z tym mam pytanko jaki wybrac czy te tanie tez sa dobre czy brac markowe ponad 100zl. Prosze doradcie
 

ryppka

New member
Witam,
Mam podobny problem, nie wiem jaki rodzaj/model uchwytu wybrac... Na allegro jest ich bardzo duzo, nie mam pojecia jaki bedzie pasowal do mojego TV Samsung LE40C630
Prosze o pomoc....!!:)
Z gory dziekuje i pozdrawiam
:)
 

wouek

New member
chciałbym się dołączyć do tego pytania, ja znalazłem na allegro uchwyt i nie wiem czy można go kupić czy nie, niby sprzedawca zapewniał że wszystko w porządku i wieszali 3x cięższe ale chodzi o to żeby tv sie nie ześlizgnął, przedmiot nr 1546872899
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Większość uchwytów ( ten też )ma dwie śruby na ;płozach; którymi zabezpieczasz TV przed przypadkowym podniesieniem co mogło by skutkować tragicznymi:cry:skutkami dla TV , a przede wszystkim właściciela.
 

Saudade

New member
Osobiscie uzywam uchwytu Samsung, za ktory zaplacilem 115 + zł. 3ma sie doskonale, zadnych zastrzezen poki co.
 

radam5

New member
Robię zabudowę to TV, gdzie tylna ścianka z płyty gipsowej będzie odsunięta od ściany o ok 6cm aby schować przewody. Dlatego potrzebuję regulowany uchwyt do tv.
Na razie będzie wisiał sobie 42" LG ale z czasem pewnie zakupię jakiś 55" lub nawet 60".

Co sądzicie o tym uchwycie BU5 UCHWYT WIESZAK TV LCD 36-82" REGULOWANY (1613433950) - Aukcje internetowe Allegro

Może ktoś takiego używa?

P.S. uchwyt nie będzie mocowany do płyty gipsowej tylko robię wycięcie aby zamocować go do ściany
 

Antylolek

New member
kupiłem bardzo podobny, albo i nawet identyczny jak ten co zlinkowałeś. Wyglada na bardzo solidny. NIedlugo go zawieszę i napiszę, czy to był dobry zakup
 
Do góry