Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków

robix1

New member
Witam, czy wykupił ktoś takowe ubezpieczenie obejmujące dodatkową gwarancję jak i ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków.

Na przykład aparat zapiaszczenie obiektywu, upadek zalanie
tv stłuczona matryca.

W takim ubezpieczeniu jest ponoć (tak mówią w sklepie eurortvagd) wymiana na inny model jeśli reklamowanego nie ma już w sprzedaży.

Czy ktoś już miał taką wymianę na podstawie 5 letniej rozszerzonej gwarancji z ubezpieczeniem od nieszczęśliwych wypadków, czy to tylko naciąganie klientów.

Zastanawiam się czy nie pierdyknąć mojego aparatu i zanieść jako "nieszczęśliwy wypadek", żeby wymienili na młodszy model w cenie starego.
 

robix1

New member
Szukam takiego, który już to przeszedł. Z tego co mówił znajomy pracujący w eurortvagd to zdarzają się przypadki, że ktoś przed końcem takiej gwarancji przychodzi i po przebrnięciu przez procedury otrzymuje nowy sprzęt.

Tylko z tego co mi mówił należy mówić, że "stało się to wczoraj" i że "było to wynikiem nieszczęśliwego wypadku". Przy małych dzieciach o taki wypadek nie trudno.
 

sickman

New member
Zastanawiam się czy nie pierdyknąć mojego aparatu i zanieść jako "nieszczęśliwy wypadek", żeby wymienili na młodszy model w cenie starego.

Dzięki takim cwaniaczkom i naciągaczom jest w Polsce taki burdel a inne narody postrzegają nas jako złodziei i oszustów. Ubezpieczyciel też patrzy na każdego petenta jak na potencjalnego naciągacza. Szlag mnie trafia jak czytam takie posty.

Czy ktoś już miał taką wymianę na podstawie 5 letniej rozszerzonej gwarancji z ubezpieczeniem od nieszczęśliwych wypadków, czy to tylko naciąganie klientów.

Mentalność Kalego - pytasz czy to ubezpieczenie nie jest przypadkiem naciąganiem klientów, jak się dowiesz, że nie to chcesz sam naciągnąć ubezpieczyciela. Szkoda gadać.
 
Ostatnia edycja:
Do góry