Tym razem OLED, max 65 cali, bez szaleństw.

wesolyyyy

New member
Cześć.
Poprzednia rekomendacja (i od razu sprzedaż) przeszła super, więc wróciłem.
Tym razem polujemy na OLEDa, max 65 cali bo większy nie wejdzie, minimum 55 cali. Sprzęt dla niemalże emeryta nie ogarniającego technologii, także HDMI 2.1 niepotrzebne, wysokie odświeżanie również, ostatecznie można pójść w 8K o ile nie będzie to dużo kosztowało. Sprzęt oglądany od przodu z odległości jakichś 4-5m.
Połączenie z internetem będzie porządne, także SMART lub odpowiednik konieczny, Youtube i inne będą w użyciu. Budżet nieokreślony - celujemy w raczej niższą półkę, byle też przeżył z 10 lat jak obecny model.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ok ale podaj proszę ile masz max kasy - inaczej nie ruszymy , bo jest tego bardzo dużo.
Jaki masz teraz telewizor ?
 

wesolyyyy

New member
Obecnie mam UE55H6400, ale podświetlenie się odkleiło. Niby zamówiłem nowe, ale jakby naprawa się nie udała, to już myślę o następnym.
Wolałbym wydać tak 5-7tys, ale z tego co widzę po sieci, muszę przygotować pod 9 ale to też nie problem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To masz extra modele :
  • LG 65C21 - wyjdzie Ci za 6499 zł
  • Philips 65Oled 707 za 6999 zł
Do Twoich potrzeb będą najlepsze !
 

wesolyyyy

New member
To masz extra modele :
  • LG 65C21 - wyjdzie Ci za 6499 zł
  • Philips 65Oled 707 za 6999 zł
Do Twoich potrzeb będą najlepsze !
Zmiana planów. Ojciec naprawił telewizor (wymienił podświetlenie i teraz TV działa jak nowy, domownicy w szoku ;) ) także zakup nowego będziemy musieli przesunąć. Dzięki za pomoc i do usłyszenia.
A zaproponowane modele bardzo fajne, szczególnie ten LG.
 
Do góry