tylne głośniki bezprzewodowe

tucz

Member
witam,

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć jak grają dzisiejsze zestawy kina domowego z bezprzewodowymi głośnikami? Na forum znalazłem tylko wypowiedzi z zeszłego roku, więc liczę że technika poszła do przodu :grin:
Nadmienię, że nie jestem audiofilem, lubię ładny dźwięk, ale pewnie lekkich niedociągnięć nie usłyszę.
Czy może lepiej zapomnieć o takich zestawach?
I czy coś możecie takiego polecić?
Najchętniej usłysze opinie uzytkownikow takich sprzetow.
Z gory dzieki.

Pzdr
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nigdy nie polecałem i nie polecam głosników bez przewodowych .
Mamy jeszcze kilka modeli - grają bez rewelacji , ale zbierają sporo zakłóceń i wówczas wcale nie jest fajnie.
Poza tym - jesteś w polu działania pola , mniejszego lub większego - ale nie zalecanego - szczególnie gdy więcej przesiadasz przy słuchaniu kina lub muzyki.
Taniej sprawdź na słuchawkach bezprzewodowych , będziesz wiedział czy to Ci przeszkadza .
Oczywiście kina są w sprzedaży i jeśli reflektujesz dostaniesz w rewelacyjnych cenach.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Bezprzewodowe głośniki i tak trzeba czymś zasilić. Więc przewodów i tak się nie pozbędziesz. Naprawdę lepiej podpiąć głośniki kablem.

ArtS :)
 

tucz

Member
ze trzeba zasilic to ja wiem, ale gniazdka juz tam mam :)
chyba jednak sie zdecyduje na kablowe, jestem na etapie ukladania listew przypodlogowych, wiec bede mogl jeszcze kable ukryc
 
Do góry