Tx-rz900 problem z siecią

viperski

New member
Mam kłopot,

Mój amplituner odmówił współpracy z internetem.
Nie da się skonfigurować wifi - każe czekać, nie znajduje sieci.
Nie można połączyć kablem -failed.
wcześniej było wszystko dobrze.
Jest jakaś opcja resetu ale tak żeby mi nie skasowało ustaiwień?
Może firmware update by pomogło... Ale nie mam połączenia z siecią, można to zrobić via USB? Jak?
 

abdul0412

New member
Bez reklam
Mam kłopot,

Mój amplituner odmówił współpracy z internetem.
Nie da się skonfigurować wifi - każe czekać, nie znajduje sieci.
Nie można połączyć kablem -failed.
wcześniej było wszystko dobrze.
Jest jakaś opcja resetu ale tak żeby mi nie skasowało ustaiwień?
Może firmware update by pomogło... Ale nie mam połączenia z siecią, można to zrobić via USB? Jak?

poszukaj na stronce onkyo.
Napewno jest gdzies w instrukcji Reset ustawien sprobuj moze pomoze
 

palew12

New member
udało Ci się może jakoś rozwiązać problem. MI się juz drugi raz zawiesił net, a nie usmiecha mi się wklepywać wszystkich danych :(
 

MrDaber

New member
nie pomoże :), Onkyo zna problem, to jest wina DHCP

Witam. U mnie też już drugi raz pojawił się problem z siecią. Wi-Fi samo w sobie działa, ale nie łączy się z serwerem dlna, ani z apka Remote Control. Nie działa również Spotify Connect. Jeszcze nie dawno wszystko działało.
Wcześniej funkcją "NET" zawiesiła się i pomógł reset ale nie uśmiecha mi się robić to ponownie.

Czy dostałeś jakąś konkretną odpowiedź z Onkyo na temat tego problemu?
 
Ostatnia edycja:

soplus

Active member
Bez reklam
U mnie dziś też pojawiły się problemy z siecią. Wifi niby podłączone ale nic nie działa. Podpiąłem kablem i teoretycznie ok ale w tunein radio zawiesiło się na jednej stacji i nic nie dało się zrobić (przyciski back, go to menu nic nie dawały). W końcu się jakoś odblokowało. Oczywiście wcześniej wszystko było ok. Ciekawe czy to soft czy z modułem net coś się zaczyna dziać.
 

MrDaber

New member
Zrobiłem reset ale nie widzę poprawy.
TuneIn też nie działa, chociaż z tego akurat nie korzystam :x
 
Ostatnia edycja:

bertol

New member
Ja też utraciłem NET. Radio internetowe nie działa. Brak możliwości edycji IP z pilota. Nie mogę wgrać firmware bo zniknęły opcje w menu.
Co robić?
 
Do góry