Tx-p50g20 czy 50pk950 ?

zazupol47

New member
WITAM

Przychodzę z konkretnym zapytaniem, zastanawiam się nad zakupem tv zdecydowałem się na plazmę, dla mnie osobiscie lcd-eki czy też lcd-eki z podswietlaniem ledowym świecą jak witryna sklepowa i kolor mają jak mojego dziadka Grundig.

Ale do tematu, pod lupę biorę dwa tv w okolicy 4,5tyś g20 i pk950
Jakie masz warunki - oglądam z 6 x 9 m
Preferowana wielkość matrycy – 50"
Preferowane marki - neutralnie
Jaki sygnał – kablówka do lutego, potem cyfrowa kablówka
Czy siedzisz na wprost telewizora czy również z boku? – różnie
Jaka odległość od ekranu – od 4do 5
Jakie urządzenia do podłączenia - sd, pc-hdmi, blu-ray oraz WD HD Live TV!
Jaka klasa cenowa – 4 - 5 tyś
Więcej oglądasz w dzień czy w nocy – 80% wieczorem, 20% dzień - są rolety w oknach
Jakie masz nasłonecznienie pokoju – okno na północ., telewizor na ścianie zacodniej
Ile osób zasiada przed telewizorem – 2-3
Jaki masz ulubiony program – sportowe, discovery, tvn24
Oglądasz przy włączonym świetle czy bez światła - zawsze się pali lampka 60W
Ma stać czy wisieć - wisieć
Czy ma być HD Ready czy Full HD – raczej Full
Zależy mi na DVB-C oraz obowiązkowow DLNA

Co wy na to i co byście polecali???

Ja osobiscie cenie LG za wygląd oraz ładne intuicyjne meniu, minusem jest Internet 3 serwisy
panasa cenię za jakość obrazu oraz viera-cast i 2x usb w tym z nagryaniem z cyfrówki
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Byłbym za 50 G 20 do Twoich potrzeb.
I rozumiem że dla Ciebie ważniejsza jest jakość obrazu.
 

Kilt

New member
Napisałeś, że przedział cenowy to 4-5 tys. Proponuję dołożyć te 200 zł i zakupić 50V20. Kolega yahu72 dobrze doradza ;)
TV kupujesz zwykle na lata, więc jak te 200 złotych rozłożysz na np. 4 lata (48 miesięcy), to wyjdzie Tobie, że miesięcznie musisz dołożyć około 4,20 zł. Cóż ... najwyżej nie wypijesz w miesiącu litra dobrego soku pomarańczowego, ale będziesz cieszył się z dobrego obrazu :-D
Pozdrawiam ;)
 

plast

New member
Ja osobiscie cenie LG za wygląd oraz ładne intuicyjne meniu, minusem jest Internet 3 serwisy
panasa cenię za jakość obrazu oraz viera-cast i 2x usb w tym z nagryaniem z cyfrówki

LG ma juz troche wiecej serwisow niz 3 w Polsce, rzeklbym, ze ponad 10 :).

Z PK950 vs G20 wybralbym PK950. Obraz moim zdaniem praktycznie taki sam, a wszystkie pozostale atuty przemawiaja za LG.
Z PK950 vs V20 wybralbym... nie wiem. Mialbym powazna zagwozdke :). Pewnie kupilbym oba i odeslal 'gorszy' z powrotem ;).
 

pabloski79

New member
LG ma juz troche wiecej serwisow niz 3 w Polsce, rzeklbym, ze ponad 10 :).

Z PK950 vs G20 wybralbym PK950. Obraz moim zdaniem praktycznie taki sam, a wszystkie pozostale atuty przemawiaja za LG.
Z PK950 vs V20 wybralbym... nie wiem. Mialbym powazna zagwozdke :). Pewnie kupilbym oba i odeslal 'gorszy' z powrotem ;).

jak masz taka mozliwosc to kup te dwa i wybierz w domu a ten gorszy wdg Ciebie odeslij, masz takie prawo kupujac w internecie.
 

cactusek

New member
Bez reklam
Prosta jest tylko kosztowna, bo trzeba opłacić kuriera w drugą stronę lub odwieść telewizor jesli punkt firmy jest blisko naszego miejsca zamieszkania.
 

cactusek

New member
Bez reklam
Oj przepisy dobrze znam bo sam oddawałem telewizor, konsultowałem sie nawet z rzecznikiem rraw konsumenta bo sklepy czasem chcą nas zmusić do wysyłania towaru na koniec kraju, mimo że mają placówkę blisko nas, a nie mają do tego prawa. Telewizor można zawsze zwrócić tam skąd się go odebrało!
 
Do góry