Tx-p50g20 anglik

koliber37

New member
Witam-jak w temacie -mam byc moze lamerskie pytanie ale poczytalem forum i nic nie znalzlem (odpowiedzi)-0czy mozna na tym modelu odebrac dvb-c(chodzi mi o cyfrowa cablowke -dvb-t chodzi ,i czy jest mozliwosc ogladania ipla- niestety mi nie znajduje wogle-zaznaczam ze kablowka analogowa chodzi ale bez glosu( jak uzyskac glos)-jak i co poprzelaczac w menu-czy wogle jest taka mozliwosc czy na wyspy byly modele gole-w menu tv nie ma wyboru jezyka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To jest nowy telewizor i czy używany?
Zrobiłeś reset?
Na jaki kraj te ustawienia ?
 

koliber37

New member
Robilem mu reset-niestety nie ma ustawienia kraju ,nie ma wyboru kraju niestety, chyba ze zle mu robilem reset-opisze-po zrobieniu resetu-mialem dostep do wszystich poczatkowych funkcji czy pinow-adresow ustawienia dom ,sklep-wiec wydaje mi sie ze zrobilem prawidlowo-z wyboru jezyka sa tylko galijski angielski,walijski,wybor polskiego jest tylko przy klawiaturze,jest na to jakies lekarstwo??chyba ze reset robi sie bardziej skaplikowanie
 

ranczo

New member
Bez reklam
podłącz do netu niech się zaktualizuje może wtedy pojawią się dodatkowe opcje
jaki soft masz w tej chwili ?
 

ranczo

New member
Bez reklam
u mnie TV pokazuje najnowszy soft 2.515
musisz poszukać w necie takiego na Polskę i wgrać przez SD
 

koliber37

New member
Sciagnalem ten plik ze strony-rozpakowalem ,przezucilem na karte sd-i niestety po wlozeniu jej do tv-tv nie widzi pliku-moze cos zle robie-koncowka mego tv jest BA,a to jest na TV z koncowka na E-lub zle wgralem na karte sd-karte sformatowalem i na nia wgralem czysty plik -byc poze trzeba zrobic jakis folder ale w instrukcji nie pisze -jest tam tylko napisane ze ma byc root directory -moze ktos wie jak to zrobic fachowy-kolejne pytanie czy aby majac ten plik na eu -mozna go wrzucic na tv z uk??bo koncowki modelu sa rozne
 

ranczo

New member
Bez reklam
Jutro spróbuję to dam znać. Cyferki na końcu to po prostu rodzaj wersji językowej ( na jaki rynek został przygotowany TV)
 

ranczo

New member
Bez reklam
koliber37 u mnie działa !

1 - rozpakuj ściągnięte archiwum
2 - zawartość skopiuj na czystą kartę SD
3 - włącz TV
4 - włóż kartę SD do TV

Dalej postępuj zgodnie z informacjami na ekranie.
 

koliber37

New member
ZROBILEM JAK NAPISALES-ALE NIESTETY ODRZUCA KARTE I PISZE BLAD ODCZYTU-(0013-KOD BLEDU)-zmienilem na inna karte i to samo-wiec wydaje mi sie ze poprosty nie przyjmuje softu z tym oprogramowaniem-bo to tv na rynek uk-chyba inne wnioski nie przychodza mi do glowy
 
Do góry