TX-P42C3E vs TX-P42CX3E = V-Audio Surround, 1xHDMI, Design

Heniuro

New member
Jest już recenzja najnowszego C3 na tej chorwackiej stronie:
hdtelevizija (kropka) com/2011/02/14/recenzija-plazma-2d-panasonic-tx-p42c3e-107-cm/

Mam pytanie do posiadaczy plazm Panas- warte coś to V-Audio Surround ?

W recenzji gosciu pisze, ze roznice miedzy wspomnianymi modelami to:
1. V-Audio surround
2. Dodatkowy port HDMI
3. Design obudowy

I zastanawiam się czy warte zachodu szukanie wlasnie CX3, bo w markecie 200m od domu mam C3 :-D (dodatkowe HDMI i dizajn mi wisi).

Z wlasnego doswiadczenia z takimi zabawkami wiem ze jednak wszelkie proby imitowania surroundu w przypadku marniutkich glosniczkow i do tego w nieregularnym pokoju daja raczej komiczne efekty...
Ktos ma jakies sugestie ?
 

Pnk3

New member
Fajnie, że napisałeś, że jest już jakaś recenzja ja byłem dziś oglądać P42C3E i nie umieli mi powiedzieć różnicy z P42CX3E. Napisałem więc do Panasonic polska e-maila zobaczymy co odpiszą.
Za ile go masz w swojej okolicy? U mnie po 1690zł.
I napisz coś jak wiesz coś na jego (linki do stron itp) temat bo ja mam mieszane uczucia co do nowości.
C3E jest już na panasonic.de
 

Heniuro

New member
Teraz juz pozamiatane, kupilem c3e w Auchanie za 1699 (taniej niz np. w Mix- 1899)

Linkow poza tym co juz podalem- nie znalazlem innych. Ale warto poczytac przez google translate bo z tego co widze to porzadne recenzje tam robia...
 

pugalos

New member
Aż muszę posta napisać.3,5 roku temu kupiłem Sharpa LCD wd1e i od 3 dni pomyślałem o zmianie na większy i wybór padł po poczytaniu forum na Panasonica z tańszych czyli P42C3E C2E coś takiego.

Traf chciał ,że w Realu zaciekawiła mnie promocja ,że dają 30% wartości sprzętu rtv w bonach i była plazma Panasonica P42C3E za 1999zł. Cena nic specjalnego ALE odjąć 30% czyli wychodził 1400 zł za 42 calową plazmę jak za darmo.

Kupiłem i podłączyłem pod nke obraz żyleta aż dech zapiera na kanałach HD dźwięk ok .Jestem super zadowolony za taką kasę taki sprzęt achh.
 

Robert73

Member
Witam, ja też dziś zakupiłem C3 w Auchan za 1699 zł , w sumie różnicy miedzy x20 kumpla w obrazie nie ma , ale sprzedawca zapewniał że C3 mniej watów pobiera w stosunku do serii X , dodatkowo doszedł BR Lg BD550 i ten zestawik odbiera super , usb w 550 łyka zewnętrzne dyski , porównywałem z LG J550 i Samsungiem C450 i oba fatalnie skalowały foty z wbudowanego usb, a Panas wszystko ładnie bez rozciągnięć ale po usb z BR ,z SD nie próbowałem ale to chyba nie ma znaczenia.
 

Pnk3

New member
Patrzyłem na strone Reala i ta oferta jest do dzisiaj.
A więc też mogę go zakupić z bonami o wartości 600zł.
Powiedz mi jeszcze czy jest też możliwość wzięcia go w Real na raty i czy te bony dotyczą całego asortymentu w Real.
No i Panowie wychodzi na to że nie czekamy na CX3E
Dzięki za odpowiedz.
 

pugalos

New member
Ja wziąłem na raty w Realu model P42C3E.Także bez znaczenia czy raty czy gotówa ważny zakup :)
Bony ważne oprócz wyrobów tytoniowych do końca lutego.
 

Pnk3

New member
A raty są oprocentowane czy nie. I czy potrzeba posiadać kartę Real master card czy nie.
I napisz czy dokładnie jest to model C3E czy C3E bo mam 50km do reala i pewnie pojadę jak mnie namówisz.
 
Do góry