TX-L42ET60E, mezzmo i napisy.

wiggly

New member
Cześć,

mam problem z wielkością napisów srt do filmów serwowanych przez mezzmo. Czy znacie jakiś sposób na ich zwiększenie bez konieczności transkodowania? Muxowanie daje jakiś tam efekt, napisy są odrobinę większe, ale fajnie by było je jeszcze powiększyć. Zastanawiałem się nad muxowaniem srt + srt.style, ale nie wiem czy jest to w ogóle możliwe (pierwsze próby nie dały pozytywnego rezultatu). Idealnym rozwiązaniem były by napisy w formacie ssa, ale tych L42ET60E niestety nie obsługuje. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie w tym temacie.

Z góry dzięki.
 

wiggly

New member
"Zaspamowałem" najpierw na ich forum :) Jednak po tym co wyczytałem, nie spodziewam się znalezienia jakiegoś ciekawego rozwiązania ...
 

wiggly

New member
I kiszka. Bez transkodowania nie da się tego zrobić. Próbowałem korzystać z tagów HTML, ale albo mezzmo albo Panasonic odrzucają taką edycję.
 

fifi901

New member
witam, ja mam taki problem ze wrzucilem film na pendrivera i do tego w osobnym pliku napisy. gdy wl film naciskam przycisk opcje ustawienia video i wl napisy i wszystko jest ok tylko jest jeden problem napisy sa biale zero czarnej obramowki jak jest jasny obraz to ledwo je widac da sie temu jakos zaradzic?
 
Do góry