TX-L42E30E - Kamerka

patrykosw

New member
Witam serdecznie, czy ma ktoś doświadczenie z podłączaniem jakiegoś tańszego odpowiednika dla oryginalnej kamerki TY-CC10W?

Wiem że ona jest klasa-lux-bajera itd... ale 500zł to ufff dużo za dużo dla mnie.

Pozdrawiam
Patryk
 

patrykosw

New member
dzięki za odpowiedź, pomyślałem że może ktoś kombinował z jakimś tańszym (gorszym) sprzętem i jakimś cudem zadziałało, no ale jeśli nie to trudno, może trochę się wstrzymam, i albo sprzęt trochę potanieje, albo wpadnie mi jakaś extra kasa :grin:

Napisałem w wątku ten30 pytanko odnośnie braku funkcji obrazu w moim panasonicu, mój post znalazł się na 11 stronie(brak odpowiedzi), więc w związku z tym że być może nikt tak daleko nie dotarł, pozwolę sobie powtórzyć moje pytanko w moim wątku.

Kod:
Witam, mam Panasonica od 3 dni, i właśnie zabrałem się za lekturę instrukcji obsługi (pełnej).
Zastanawia mnie dlaczego brakuje w moim menu/obraz paru funkcji.
Przede wszystkim mam tylko 4 trybyynamiczny,Normalny,Kino,Prawdziwe kino... brakuje mi Zdjęcie i Gra, być może te tryby włączają się w przypadku pojawienia się sygnału, ale tego jasno nie napisano w instrukcji, stąd moje pytanie. 
Brakuje mi także funkcji :
- efekt diapozytywu (całkowity brak)
- odcień (całkowity brak)
- 24p smooth film (całkowity brak)
- 3d-comb (jest tylko w trybie analogu)
- system koloru av (całkowity brak)
- ustawienia wejscia dvi (całkowity brak)

Może czegoś nie doczytałem, bo generalnie przeglądam instrukcję a nie czytam jak ksiązkę, ale jakoś nie mam tych funkcji

Z gory dziękuję za odpowiedź
 

Wiesmin

New member
Przy odtwarzaniu przez media playera filmu 24kl/s pojawia się ta opcja zamiast intelligent frame creation. Efekt diapozytywu jest przy przeglądaniu zdjęć pod przyciskiem opcji.
 

petro10

New member
witam czy ktoś sprawdzał tą Kamera Internetowa Full HD Logitech C910 10MP lub tą Kamera Internetowa HD Logitech C525 8MP 720p czy działają lub inny model z tej firmy z góry dziękuje
 
Do góry