TX-65C320E - Opinia.

p.sacharczuk

New member
Witam,
czy ktokolwiek z użytkowników forum miał styczność z modelem TX-65C320E? Będzie w miarę dobrej i przystępnej cenie. Czyli do 5000 zł. Ma być duży, dobry i nie za drogi ;)

Tv będzie wykorzystywany w salonie dziennym, czas działania około 6 godzin dziennie.
Na tv będzie oglądany przeważnie program popularnonaukowy, bajki oraz sport (piłka nożna).
Odległość oglądania to 3,5-4 metry od matrycy.

Nie zależy mi na 3d, nie do końca potrzebuję smart tv. Zależy mi na usb oraz dobrej jakości obrazie.

Czy ktoś podpowie cokolwiek. Opinie na forach zakupowych są różne także im więcej opinii eksperckich na hdtv tym lepiej.
 

p.sacharczuk

New member
@kiki
Dzięki za szybkie info. Budżet to jest do 5000 zł. A co byś polecił do tej ceny w rozmiarze 55-65 cali (bez względu na firmę)?

Mam plazmę 50 Samsunga i chciałbym się przesiąść na wyższy rozmiar. Zależy mi na głębokiej czerni jak w starych (nieprodukowanych) dobrych plazmach :)
 

delphion

New member
Panasonic TX-65C320E 65'' obecnie można kupić atrakcyjnie i dlatego szukam teściowi.
Czy mu wystarczy i nie będzie marudzil,proszę o wskazowki
1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 28m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? Niecałe 3.5 m.
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2/3
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Najczęściej na wprost.
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Ma wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju?z boku od strony wschodniej i południowej pada swiatło przez okno tarasowe.
7. Jaki masz obecnie telewizor? 40 cali sony bravia
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? Wi-fi
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? NC+.
10. Jakie urządzenia? Pendrive z filmami.
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? ok 5 h
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? Matową
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Filmy, codzienne programy w TV
14. Czy zamierzasz serfować po internecie? niekoniecznie
15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Nie.
16. Preferencje co do marki? nie mam
17. Preferencje co do wielkości? 65 cali
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? Słaby dźwięk
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień?Raczej wieczorem lub popołudnie.
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? ~5000
21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? nie potrzeba

Nie ukrywając,że głównie wielkość i cena jest wymogiem
 
Ostatnia edycja:

delphion

New member
Widziałem panasonic i z 5 szt jeden nadawał się do kupna,reszta miała problemy z podświetlaniem i ostatecznie zrezygnowlismy z zakupu. Kusi nas Sony kdl65 w857.
Ma ktoś?
 
Do góry