Tx-50a300e

konstant

New member
Witam,

zakupiłem w/w TV za śmieszną kwotę 1699zł z wysyłką.

Codzienna Oferta ? iBOOD.com

Mam 3 dni na wpłatę, inaczej anulują zamówienie.
Czy ktoś może coś więcej powiedzięć o tej serii? W internecie nawet nie ma żadnej specyfikacji:idea:
Na pewno, jest 50hz, ale jaka matryca?

Jeśli chodzi moje wymagania to są bardzo niskie: ma być w miarę dobra jakość obrazu, SMART nie jest mi potrzebny. TV będzie używany głównie do PS4 i meczów z NC+.
 

xclone

Klub HDTV.com.pl
VIP
na bliźniaczym forum zostawiłem Ci odpowiedź..
btw. wydaje mi się, że raczej nie otrzymamy więcej informacji.. produkt wygląda na nowy i jeszcze nie testowany..
 

tdx

New member
Bez reklam
Widziałem tą "biedę"...
Posiłkując się liczbami IPS z kontrastem 620:1 (chyba najniżej w tym roku).. Kolory kiepskie migotanie przy 24p....

Jedyne plusy to cena/wielkość i to że z USB łyka większość popularnych formatów
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Licząc cenę - to dla wielu osób będzie coś co spełni ich oczekiwania.
Sprzedaliśmy kilkanaście sztuk na sale konferencyjne i kilka sztuk dla osób starszych i wszystkie bez wyjątku mają się dobrze.
Cena jest extra.
 

xclone

Klub HDTV.com.pl
VIP
Licząc cenę - to dla wielu osób będzie coś co spełni ich oczekiwania.
Sprzedaliśmy kilkanaście sztuk na sale konferencyjne i kilka sztuk dla osób starszych i wszystkie bez wyjątku mają się dobrze.
Cena jest extra.

Hej kiki :)
kopę lat..

jesteś może w stanie zrobić skan instrukcji? niestety, w sieci nie ma całkowicie nic na temat tego TV..
w związku z tym, że moja plazma ma jakieś dziwne czerwone mory i miga co jakiś czas przy podłączeniu przez HDMI amplitunera, muszę zastosować rozwiązanie tymczasowe i ten LED (tak, ze względu na cenę) wygrał.. chętnie zapoznam się z instrukcją zanim TV dotrze, gdybyś takową był w stanie udostępnić :)
 
Do góry