Tx-47as800e

mmxrop

New member
Witam kolegów czy ktoś z Was widział co potrafi ten model panasonica z nowej serii
Prawie gotowy byłem kupić model TX-AS640E ale trafiłem na informacje o nowej serii AS800
dziękuje za wszelkie informacje.
 

mmxrop

New member
Z tą kwotą to się zastanowię tylko czy warto na dzień dzisiejszy tyle wydawać . Aktualnie mieszkam w Danii - życie rzuciło - W Polsce w domu nadal stoi najlepszy tv Plazma Panasonic Tx- 42PV80 :) . W związku że plazmy się skończyły szukałem czegoś innego myślałem o serii 650 panasonica ale te rogi przerażają, tak że jak pisałem było dużo ciekawych opinii o serii 640. No ale pojawiła się seria AS800 i AX800. z plazmą też zwlekałem i weszła seria PV80 i byłem zawsze zadowolony . W Danii różnica w cenie pomiędzy AS640 a AS800 to prawie jeszcze raz tyle , AS 750 nie dużo odbiega od AS 800. I stąd to pytanie czy warto . No można też kupić w PL tu standard naziemnej jest T2 ( a te modele na rynek PL chyba mają już T2) zostaje tylko kwestia gwarancji czy by tu honorowali? na wypadek gdyby coś .
 

mpalyga

New member
tez przylaczam sie pytania i troche odgrzeje kotleta... chetnie przeczytalbym test 800E... jak on wypada w porowananiu do TX-47AS750E (test obecny gdzies na forum) ?

pozdrawiam
m.
 

kingpin

New member
Witam,
mam zamiar zmienic plazme Panasonica na LED-a.
W gre wchodzi 47 calowy z serii as800.
W Polsce oznaczony jest tak : 47as800e natomiast w Austrii gdzie zycie rzucilo 47asw804.Czytam specyfikacje i roznic nie widze ale wole zapytac.Czy oprocz app-kow i ceny ( w Austrii o jakies 200 euro tanszy ) te telewizory sie czyms roznia?

Panasonic TX-47ASW804 Preisvergleich | Geizhals Österreich

Z gory dzieki za odpowiedz.
 
Ostatnia edycja:

haleem

New member
tez przylaczam sie pytania i troche odgrzeje kotleta... chetnie przeczytalbym test 800E... jak on wypada w porowananiu do TX-47AS750E (test obecny gdzies na forum) ?

pozdrawiam
m.

Przymierzam się do kupna nowego tv i byłem z materiałem testowym z tego forum w sklepie na S.
Porównywaliśmy z kolegami model as750 i as800. Na moje niewprawne oko jest ogromna różnica. Przede wszystkim w płynności materiału, głębi czerni i obróbce skośnych. Dodatkowo ilość ustawień parametrów obrazu jest o wiele bogatsza niż w niższym modelu. Na planszach testowych nie widziałem żadnych plam w podświetleniu, a szybkość obsługi nośnika i smarta (co prawda tylko via LTE) nie przysparza frustracji. Cena co prawda jest wygórowana, ale na mój gust warto dopłacić. Niestety Kiki nie ma na dziś tego telewizorka, więc na test pewnie tez się nie doczekamy :confused:
 
Do góry