TW9000 do kupienia

Meloman69

New member
Bez reklam
Tradycyjnie, jak co dwa lata przymierzam się do wymiany sprzętu.
Oferuję więc projektor Epson TW9000 z gwarancją do marca 2015 r. na sam model i na lampę!
Na chwilę obecną mapa ma na liczniku 494 godzin.
Projektor nie ma śladów użycia. Oferuję oryginalne opakowanie, oczywiście 2 pary okularów.
Preferuję odbiór osobisty, z prezentacją (Katowice).
Cena - około połowy nowego.
Szczegóły podam w bezpośredniej rozmowie.
Zainteresowanych zapraszam na priva.
Zastrzegam sobie prawo odpowiadania na wybrane oferty.

ps. sorki, że piszę na tym forum, ale nie wiedzieć dlaczego mam zamknięty dostęp do działu giełdowego...
 

FunkyKoval

New member
Bez reklam
A pamietam jak sie cieszyles z jego zakupu.. :) Szybko wymieniesz. Co planujesz kupic nowego? Rozumiem ze cos duzo lepszego, bo TW9000 ciezko pobic jakoscia w cenie nawet do 15000zl :)
 

Meloman69

New member
Bez reklam
Za moje wsparcie na forum projektorów powinienem być nie tylko NIEBIESKI, ale PLATYNOWY ;-)

Co do projektorów, to wszyscy chyba tutaj wiedzą, że mam zboczenie na tym punkcie i zaczynam być chory, jeżeli po roku nie zmieniam modelu...

Jest tyle świetnych modeli, ale JVC i Sony są gabarytowo dla mnie nie do przyjęcia. Podobno sporo ma namieszać nowa Optoma...
Ja jednak pozostaję przy Epsonie - cenię go za świetną jakość obrazu, elastyczność w instalacji (lens shift, throw ratio, zoom), no i warunki gwarancji.
Poza tym zastanawiam się nad modelem z Wi-Fi ;-)
 

dj_cube

New member
Melomanie drogi, jeśli to nie jest tajemnicą, daj znać czy już sprzedałeś projektor, czy też może jeszcze ciągle jest dostępny. Możesz napisać tutaj, czy też przez PW jeśli nie będzie to dla Ciebie problemem :)
 

Meloman69

New member
Bez reklam
No cóż, szkoda.. :)
To kiedy wymieniasz na kolejny? :)

Pewnie za 2-3 lata... Choć do obrazu TW9200 naprawdę trudno się przyczepić.
Więc pewnie wabikiem będzie obraz 4K, choć ja bym sobie życzył, aby producenci zwracali uwagę nie tylko na rozdzielczość, ale ogólnie na jakość obrazu.
Bo naprawdę jakościowo dobrych filmów w FullHD to ja bym policzył na palach jednej ręki...
 

dj_cube

New member
Pewnie za 2-3 lata... Choć do obrazu TW9200 naprawdę trudno się przyczepić.
Więc pewnie wabikiem będzie obraz 4K, choć ja bym sobie życzył, aby producenci zwracali uwagę nie tylko na rozdzielczość, ale ogólnie na jakość obrazu.
Bo naprawdę jakościowo dobrych filmów w FullHD to ja bym policzył na palach jednej ręki...

To jak za dwa lata, to pamiętaj o mnie ;) Może przetrzymam po przeprowadzce na tym moim Benq dwa sezony ;)
 
Do góry