TvWidget Onet VOD

rappek

Member
Szczęśliwcy posiadacze serii E. Jak widać to już na serie C i D chyba nie będzie, bo nigdzie żadnych oficjalnych informacji nie ma:(
mam zapewnienie od jednego z użytkowników że skopiuje wnajnowsze widgety i wrzuci podczas weekendu na chomika, więc gdy już wstawi to przetestuję te widgety na serii c być może będą działać
 

fidotp

New member
Zaktualizowałem TV ( UE32D5500) i Smart Hub także się uaktualnił.
Doinstalował 12 nowych widgetów a jednym z nich jest Onet VOD.
Sprawdziłem,filmy idą.
 
Ostatnia edycja:

fidotp

New member
U mnie niestety ten serial nie idzie.
Z innymi są małe problemy a po wybraniu Alexa wyskakuje Brak Połączenia,wystąpiły problemy z pobraniem danych lub połączeniem z siecią.
Jedyną działającą opcją jest wyjście z aplikacji.
Coś pewnie u nich nie tak.
 
Onet VOD na serie C

Widget Onet_VOD na serie D i E został stworzony z rozdzielczością 1280x720, a seria C obsługuje tylko 960x540. Jeśli w pliku style.css widgetu pozmieniamy wszystkie wartości przed ...px oraz wszystkie rozdzielczości 1280x720 w pozostałych w plikach, na wartości pomnożone przez 0.75 to otrzymamy widget w prawie kompatybilny z serią C.
 

rappek

Member
Widget Onet_VOD na serie D i E został stworzony z rozdzielczością 1280x720, a seria C obsługuje tylko 960x540. Jeśli w pliku style.css widgetu pozmieniamy wszystkie wartości przed ...px oraz wszystkie rozdzielczości 1280x720 w pozostałych w plikach, na wartości pomnożone przez 0.75 to otrzymamy widget w prawie kompatybilny z serią C.
a mógłbyś wstawić ten widget tutaj juz z pozmienianymi wartościami z góry dzięki
 
Do góry