TVP Player

witekk

New member
Witam,

Czy na najnowszych LG z tego roku typu xxLM660 dostępny jest wśród aplikacji TVP Player. TVN Player to wiem, że jest, Polsat zdaje się ma iplexa i słyszałem że TVP też coś wypuściło?

Jestem praktycznie zdecydowany na 42LM660 tym bardziej że cena już prawie 3000 zł jedynie, ale przemyślałem sprawę i wyszło mi że praktycznie zamiast samego TV najczęściej będzie korzystać z tych że playerów i netu za pomocą przeglądarki wbudowanej - tym bardziej zależy mi na informacji czy ów TVP Player istnieje i działa?!
 

duzy213

Member
na tą chwilę niema , ale przed zakupem dzwoniłem na info i koleś powiedział że na jesień ma być..., tak wiec lada dzień powinno być ...
 

witekk

New member
Żartujecie TVN Playera też nie ma? to nawet na inne platformy chociażby Panasonica... który smart tv jest raczej z nazwy (wiem bo używałem).

A nie wiecie w takim razie kiedy TVN Player będzie na LG?

VOD z TVP, TVN i Polsatu to według mnie podstawa Smart TV, bez tego dana platforma jest do bani...
 

electro69

New member
Żartujecie TVN Playera też nie ma? to nawet na inne platformy chociażby Panasonica... który smart tv jest raczej z nazwy (wiem bo używałem).

A nie wiecie w takim razie kiedy TVN Player będzie na LG?

VOD z TVP, TVN i Polsatu to według mnie podstawa Smart TV, bez tego dana platforma jest do bani...
To nie jest żart (to raczej jest już powoli żałosne) z tym TVN Player ... miał być już z tego co pamiętam w czerwcu ... później nagle nie wiadomo z jakich przyczyn ma się pojawić albo we wrześniu albo ogólnie na jesień ... to już powoli przypomina kiepską telenowele ... jeśli chcesz mieć to wszystko o czym pisałeś i więcej aplikacji to na dzień dzisiejszy Samsung ma bezapelacyjnie najlepszy Smart TV.
Pozdrawiam
 

witekk

New member
To faktycznie żałosne... a już miałem w najbliższym czasie kupić 42LM660... eh... w takim razie pewnie poczekam znów do kolejnego roku :(

Szkoda że LG nie ma tv o wyglądzie jak seria LM ale bez Smart TV (w odpowiednio niższej cenie) - bo wtedy lepiej byłoby kupić coś takiego + netbooka
 

krishd

New member
Mnie podczas rozmowy telefonicznej pan z pomocy technicznej powiedział że tvn player ma być na przełomie sierpnia i września. Tylko mamy już połowę września i dalej nie ma. Pytałem też o tvp player i iplexa o tym nie wiedzą kiedy będzie.
Szkoda że przed zakupem nie zagłębiłem się w to, bo pewnie wybrał bym samsunga. Ma najbardziej rozbudowanego smart tv.
 

witekk

New member
LG dla mnie wydawał się idealny - najlepszy design (samsung przypomina mi tanie obrazy z pchelgotargu z tą srebrną ramką), magic pilot, widi, browser (chociaż tutaj są głosy, że ten jeden core Cortex'a i pamięć dostępna to za mało, w dodatku pytanie, kiedy się skończy aktualizacja LG na Flasha, Silverlighta - brak bo to linux...), 3d pasywne i dobra cena.

Samsung z tego co kojarzę, przy tych samych parametrach jest droższy no i o 2" mniejszy jeszcze, aktywne 3d i ten design...

kurde no nie kupię telewizora jeszcze długo widzę...eh a już miałem składać zamówienie
 

sh4rkyq

New member
Odpowiedź od LG Electronics:

"Uprzejmie informujemy, iż wprowadzenie serwisu TVN Player w ramach usługi Premium do telewizorów Smart TV 2012 jak np. LM670S planowane jest na późniejszą jesień tego roku czyli październik/Listopad wraz z aktualizacją oprogramowania. Na chwile obecną nie ma żadnych informacji na temat wprowadzenie pozostałych serwisów które Pan wymienił czyli IPLEX oraz TVP VOD."
 

krishd

New member
Odpowiedź od LG Electronics:

"Uprzejmie informujemy, iż wprowadzenie serwisu TVN Player w ramach usługi Premium do telewizorów Smart TV 2012 jak np. LM670S planowane jest na późniejszą jesień tego roku czyli październik/Listopad wraz z aktualizacją oprogramowania."

Co chwile im się ten termin wydłuża chyba coś się nie mogą dogadać z tvn i pozostałymi.
Tak samo mi gość powiedział że jak dodadzą oprogramowanie Skype to kamerki będą w promocyjnej cenie :D
 

Duris

New member
A TVN odpisuje tak:

Dziękujemy za kontakt. Na telewizory LG przygotowywana jest aplikacja tvnplayer, jednak data jej udostępnienia nie jest jeszcze znana.


I kółko się zamyka.
 

Balon14

New member
A HBO GO działało bardzo krótko i niby jest w premium ale nie działa, człowiek wykupi abonament na usługę i nie ogląda na tv pomimo że aplikacja działała poprawnie to ja wyłączyli a płacić trzeba.
 

Duris

New member
Pisalem do działu TVN zajmujacego sie Playerem. Co mi odpisali zamiescilem powyzej. Do TVP nie pisalem. Faktem jest, ze LG bardzo ubogie ma to Smart TV. W Samsungu jest to, czego brakuje w LG, czyli podstawowych aplikacji takich jak: IPLEX, TVP VOD, TVN Player, Tuba.TV. Już nawet sie nie łudzę, że sie kiedys ich doczekam na LG.
 

qvejt

New member
Tvp player

:szukaj:Microsoft Silverlight – technika internetowa działająca na licencji freeware, umożliwiająca wyświetlanie treści multimedialnych za pomocą przeglądarki .
Tego brakuje w oprogrowaniu przeglądarki - jezeli to dołączą - wszystko będzie dostępne i nad tym pracuja, ale chyba cos im nie wychodzi.
 

witekk

New member
"...wprowadzenie serwisu TVN Player w ramach usługi Premium do telewizorów..."

Apropos jeszcze tej odpowiedzi z LGE... usługi Premium są dodatkowo płatne? Bo na przykład na Panasonicu z TVN Playera korzysta się za darmo - tyle, że są reklamy na początku?

A co do MS Silverlight problem jest trochę innego typu - Silverlighta nie ma na Linuxa w ogóle mimo tego iż technologia istnieje od kilku lat - a LG ma system na bazie którejś z dystrybucji Linuxa.
 

Pooch

New member
Nie ukrywam, że żałuje zakupy telewizora LG, a kupiliśmy LG 42LV5500. Działa co prawda super, ale jako kryterium teraz szukałbym czegoś z rozbudowanym SMART TV. Tutaj niestety LG daje ciała na wszystkie fronty. qmpel z chyba sony na Iple, TVN playera. W LG jest co prawda Ipla, ale niestety LG nie planuje dodać TVNPlayer`a do SmartTV. Szkoda, następny TV nie będzie LG
 

witekk

New member
W związku z tym, że LG nie posiada fajnego Smart TV, postanowiłem się przyjrzeć tv Philipsa.. tańszym wersją bez Smart TV - zamiast Smart TV kupię sobie do TV netbooka i będę mieć jeszcze lepsze rozwiązanie niż Smart z Samsunga... czyż nie?
 

witekk

New member
Witam,

Mam pytanie jeszcze w kwestii "treści Premium"... nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale TVN Player miałby być umieszczony właśnie w dziale Premium? a to oznacza że byłby do niego dostęp ograniczony płatnością? Jaka jest wysokość płatności do działu Premium?

Dziwne to, że przykładowo Panasonic udostępnia TVN Player darmowo... a LG chce na tym jeszcze kasę zbierać?
 
Do góry