TVP 1 HD - dziwny dźwięk

electro69

New member
Witam
Oglądałem dzisiaj na TVP 1 HD (przekaz z satelity) film "Żandarm się żeni" ... podczas tego filmu był tragiczny dźwięk jakieś trzaski, stukanie itp.... wyłączyłem w dekoderze opcję "Dolby Digital" (dodam że posiadam Technisata Digyboxx) pozmieniałem język z polskiego na inny coś tam pomogło ... najwięcej chyba jednak poprawiło jakość dźwięku wyłączenie opcji "wyrównanie poziomu dźwięku" w telewizorze Samsung (model F6500) ... dodam że na innych kanałach nigdy do tej pory nie było z tym problemu ... czy TVP 1 HD ma problemy z jakością dźwięku (słabe parametry nadawania) czy był to incydentalny przypadek ? .
Pozdrawiam
 

Lemil

Banned
Witam
[...]TVP 1 HD (przekaz z satelity) film "Żandarm się żeni" ... podczas tego filmu był tragiczny dźwięk jakieś trzaski, stukanie itp.... [...] czy był to incydentalny przypadek?
Obejrzałem fragmencik tego filmu tak tuż przed 21. zanim przełączyłem się na inny kanał, żeby sobie obejrzeć Top Gear w HD, bo nadarzyła się taka okazja. Jeśli chodzi o głos podczas tego filmu, to przez tych kilka minut, kiedy go oglądałem, wszystko było w porządku. Nawiasem mówiąc problemy z dźwiękiem w TVP są w ogóle rzadkością. Ja akurat nie trafiłem ostatnio na żadne problemy.
 
Do góry