TVN Player

Stefek2

New member
Witam, wczoraj odkryłem dziwną rzecz: laptop podłączony przez HDMI włączam TVN player i...
reklamy są odtwarzane natomiast ŻADNEGO filmu nie odtwarza . Ipla i inne serwisy są odtwarzane poprawnie. Co może być przyczyną ?? Czy też tak macie ?? Jak to naprawić-uzdatnić i zmusić do współpracy ??
 

Stefek2

New member
Rozwiązanie

Witam, wczoraj odkryłem dziwną rzecz: laptop podłączony przez HDMI włączam TVN player i...
reklamy są odtwarzane natomiast ŻADNEGO filmu nie odtwarza . Ipla i inne serwisy są odtwarzane poprawnie. Co może być przyczyną ?? Czy też tak macie ?? Jak to naprawić-uzdatnić i zmusić do współpracy ??
Temat do zamknięcia. Pomogło przeinstalowanie silverlight 5 64 bit na silverlight 4.
 

Havcaaren

New member
TVNPlayer i HDMI

Temat do zamknięcia. Pomogło przeinstalowanie silverlight 5 64 bit na silverlight 4.

Cześć! Odświeżam temat, bo mam ten sam rodzaj problemu ale zaproponowane rozwiązanie nie skutkuje. Tzn. udało mi się odinstalować Silverlight 5 i zainstalować straszą 4 ale wtedy TVNPlayer krzyczy, że potrzebuje nowszej wersji i nie odtwarza zupełnie. Podejrzewam, że jest to kwestia praw autorskich bo program który chcę obejrzeć z TVNPlayer via HDMI na SmartTV nie jest dostępny w TVNPlayer zainstalowanym w żadnym z pozostałych moich urządzeń (SmartTV, komórka, tablet, dongleTV - wszystko na Androidzie, oprócz TV :) jedynie w przeglądarce pod PC/notebook odtwarza...Ale tylko
do momentu podłączenia HDMI - reklamy przed programem odtwarzają się a sam program już nie. Odłączenie HDMI, odświeżenie przeglądarki i wszystko idzie bez kłopotów. Czy jest jakiś sposób na obejście tego?
 
Do góry