Tvn player

xicil

New member
No właśnie, szkoda że cała apka, włącznie z przewijaniem, nie obsługuje pilota Magic. Co więcej, niektórych opcji, dostępnych tylko pod "kolorowymi" przyciskami, nie da się wybrać pilotem Magic. Kicha.
 

januszprz

New member
A to nieprawda, bo ja całą appkę obsługuję pilotem Magic łącznie z przewijaniem filmów. Tylko oczywiście nie kolorowych przycisków, których Magic nie posiada, ale tutaj one nie mają żadnego znaczenia. Poza tym żadna kicha, bo appka hula płynnie i bez żadnych przycięć nawet w filmach HD.
 

bazyl12

New member
Mi też dzisiaj wieczorem ciągle wywala błąd z połączeniem playera, a na laptopie i komórce śmiga.
Znowu LG coś sobie nie radzi :/
 

piotreek88

New member
nie, głośność jak i cały player u mnie działa prawidłowo, co nie znaczy, że szybko, ale i tak to chyba najlepiej dopracowana apka na tym śmiesznym smart tv.
 

kiniecki

New member
nie, głośność jak i cały player u mnie działa prawidłowo, co nie znaczy, że szybko, ale i tak to chyba najlepiej dopracowana apka na tym śmiesznym smart tv.

Ja mam dokładnie tak samo nie działa mi regulacja głośności i w Playerze i w żadnej aplikacji Smart tv. LG chce mi wysłać serwis do domu...

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
 

xicil

New member
A to nieprawda, bo ja całą appkę obsługuję pilotem Magic łącznie z przewijaniem filmów. Tylko oczywiście nie kolorowych przycisków, których Magic nie posiada, ale tutaj one nie mają żadnego znaczenia. Poza tym żadna kicha, bo appka hula płynnie i bez żadnych przycięć nawet w filmach HD.
Tzn. pilotem Magic również mogę klikać tu i ówdzie, ale apka nie została w ogóle pomyślana o sposobie obsługi przez pilot Magic. Widać to w:

  • Przewijanie - owszem mogę przewijać klikając każdorazowo na przycisk >> i <<, ale nie da się złapać wkaźnika postępu i go przesunąć.
  • Przeglądając przykładowo Programy > Wszystkie, w lewym dolnym rogu znajdują się opisy Najnowsze i Alfabetyczne, podpięte do guzików czerwonego i żółtego. Nie da się niestety ich kliknąć celując w nie pilotem Magic, nie da się zatem nijak skorzystać z tego sortowania. (zwłaszcza kiedy nie ma się zwykłego pilota).
  • Aż chciałoby się przerzucać w lewo i w prawo te długie rzędy kwadracików z programami przy pomocy kółka, tak jak to jest na dolnym pasku z aplikacjami w głównym ekranie Smart. Niestety to również tak nie działa.
Tak, wiem, "darowanemu koniowi...". Jednakże po produkcie rozwijanym przez 2 lata można się było więcej spodziewać :)
 

ziboto

New member
Posiadam LN575s. U mnie problem z glosnoscia wystepuje takze przy drugim uruchomieniu playera. Znalazlem rozwiazanie. Input na AV1, uruchomienie playera. Glosnosc dziala za kazdym razem.
 

neron3

New member
Problem z przerywaniem dźwięku występuje też na Youtube. Niestety pomaga tylko ponowne uruchomienie programu. Dotyczy to wszystkich tv LG serii LA.

Wysłane za pomocą Tapatalk
 

kiniecki

New member
U mnie dźwięk się nie przerywa na żadnej aplikacji jedynie problem z jego regulacja... 32la620s

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
 

bumtarara

Member
Witam. czy u was na w aplikacji player są zaktualizowane programy? w smart tv, w moim przypadku brak nowych programów przykładowo w programy - moto i obojętnie czy zakup kontrolowany czy automaniak brak nowych odcinków a przez internet jest wszystko przez smartfon też jest ale przez aplikacje w smart tv nie ma
 
Do góry