Tvn player

Mario82

New member
No nie, normalnie niemożliwe :) uwierzyłem jak zobaczyłem :) działa bardzo dobrze! Lata czekania i jednak niemożliwe stało się możliwym :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
 

daro52

New member
umnie w lg42la641s cos niechce sie uruchomic,odpalilem apke i mam przez caly czas niebieski ekran z napisem player,podczas pierwszego uruchomienia zaraz po zainstalowaniu apki player nawet sie uruchomil ale kiedy go otworzylem po raz drugi wyskoczyl niebieski ekran z napisem player,wie ktos jak tego playera uruchomic??????
 

daro52

New member
Pomocy

umnie w lg42la641s cos niechce sie uruchomic,odpalilem apke i mam przez caly czas niebieski ekran z napisem player,podczas pierwszego uruchomienia zaraz po zainstalowaniu apki player nawet sie uruchomil ale kiedy go otworzylem po raz drugi wyskoczyl niebieski ekran z napisem player,wie ktos jak tego playera uruchomic??????
pomoze ktos?ludzie
 

Duris

New member
daro52: mam to samo. Wczoraj jak instalowalem to app ruszyła i było OK. Dzisiaj jak włączam to mam tylko plansze z napisem player i ... dalej nie rusza (LM660S)
 

Mario82

New member
U mnie na la620s to samo, za szybko pochwaliłem. Działało, oglądałem różne rzeczy bez problemu, ale wyszedłem z aplikacji i ponownie uruchomić się nie da - niebieska plansza z napisem Player. Inicjalizacja aplikacji nic nie daje, podobnie jak usunięcie i ponowna instalacja

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry