TVN Player w VieraCast

Samur_aj

New member
Zwróciłem uwagę iż jest już dostępny TVN Player w VieraCast, niestety nie mogę sprawdzić jak działa gdyż nie mam dostępnego przycisku instaluj - zna ktoś powód. Net do telewizora mam podłaczony poprzez ruter, czy wymagane jest publiczne IP. W opisie napisane jest iż można korzystać jedynie na terytorium Polski (Twoje IP musi być rozpoznane jako polskie) lecz nic nie napisali jak to uczynić. Net ma z Netii więc jest polskie IP.
 

tamak

New member
Wybrałem z menu.
Nie zwracaj uwagi na nieaktywną belkę "zainstalowano"
Potem poszukaj w wybranych przez Ciebie wcześniej aplikacjach.
Powinien być i działać
 

eton68

New member
Przycisk zainstaluj masz nieaktywny ponieważ prawdopodobnie został dodany z automatu i masz TVN Player na ostatniej zakładce.
 

bartmeces

Member
Tak jest na nastepnej zakładce,u mnie weszło automatycznie.tylko przy necie 3-4mb/s orange dlaczego długo otwiera ale jak się otworzy nic nie szarpie tez macie tak samo?
 
Ostatnia edycja:

Byrd66

New member
Dobrze, płynnie działa. Jest 8 - jakieś zagraniczne VOD i pare gier. Najbardziej mnie dziwi Vimeo - czy oni nie widzą, że chodzi jak krew z nosa, a obraz na filmach jest jakby za mgłą?
 

bartmeces

Member
Witam,

Dziękuję za zgłoszenie. Aplikacja jest nowa, więc na różnych łączach może ona inaczej działać. Przy następnej aktualizacji oprogramowania weźmiemy Pańskie sugestie pod uwagę i postaramy się tak zoptymalizować działanie aplikacji, aby ładowała się szybciej.


Pozdrawiam
Michał Horodyski
Biuro Obsługi Klienta TVN Online
tvnplayer.pl
reklamacje.tvnplayer@tvn.pl



PS.u mnie przy łaczu 4mb/s długo się otwiera
 

neotion

New member
Witam, czy TVNPlayer jest dostępny w VieraCast w starszych modelach Panasonica (np. tx-p42v10e)? Sprawdzałem u siebie i z dostęnych polskich serwisów są tylko iplex i ipla. Bogactwo aplikacji oferowanych przez Panasonica rzuca na kolana...
 

bojki

Member
Czesc,
Takie samo pytanie.
U mnie na V10 pojawil sie tylko nowy czeski widget. TVN i innych opisanych powyzej brak.....

Dajcie znac!

Dzieki i pozdrawiam
Piotr
 

LEVISS

Member
witam i jak koledzy ruszylo cos u was na v10. bojki a jaki to czeski ci wskoczył/masz juz moze ktorys z nowych z tej osemki np tvn player
 

LEVISS

Member
TVN Player - aplikacja dostępna dla modeli wprowadzonych w latach 2010, 2011,2012
You Tube on TV - aplikacja dostępna dla modeli wprowadzonych w roku 2012
RED KARAOKE - aplikacja dostępna dla modeli wprowadzonych w latach 2011 i 2012
Swissinfo - aplikacja dostępna dla modeli wprowadzonych w latach 2011 i 2012
Viaway - aplikacja dostępna dla modeli wprowadzonych w latach 2011 i 2012
YuppTV - aplikacja dostępna dla modeli wprowadzonych w latach 2011 i 2012
Snagfilms - aplikacja dostępna dla modeli wprowadzonych w latach 2011 i 2012
rovi guide - aplikacja dostępna dla modeli wprowadzonych w roku 2012/kurcze chyba mamy odpowiedz z naszymi v-łkami one byly produkowane 2009 i chyba mamy lipe z nowosciami
 

bojki

Member
VOYO - cos czeskiego

Lewiss, masz chyba racje do v10... niestety...
Cos mi sie wydaje, ze V10 nie ma odpowiedniego oprogramowania, aby obsłużyc odpowiedni sposob wyslwietlania aplikacji - np. TVN. Taka sama sytuacja dot. np. SKYPE, który mozna obejżec juz na modelach nr 20.

No coż - jest rozwiazanie:)!! - kupic BD Samsunga, np. model D5500 lub D6900, kótry ma wszyskie Samsung Apps + inne widgety np. TVN, TVP, Google maps itp.....

Dalem za v10 kupe $$ a tu nici. Nawet nie moge uaktualnic oprogramowania przez siec.

Obraz natomiast - REWELACJA!!! i o to chodzilo głównie :)!!

Pozdrawiam
 
Do góry