TVN player w seri D :)

demon_x

New member
TVN player w serii D :)

Dzisiaj w telewizorze 32D6500 zainstalował mi się TVN player :) , a czy ktoś wie czy będzie również na serię C ? Jak na razie sprawdzałem w 40C6500 , internet TV się zaktualizował, ale niestety nie ma TVN playera :(
 
Ostatnia edycja:

Sk_uter

New member
Bez reklam
oo kurde, dodali wam TVN Player, mam nadzieje, ze do C tez dodadza, bo mam juz TVP, IPLA=POLSAT i tylko TVN-u mi brakowalo, ostatnio dodawali z opoznieniem na serie C, najlepiej by trzeba maila do samsunga napisac, moze maja jakies info w tej sprawie.
 

deywies

New member
Bez reklam
Witam,
Dziękujemy za kontakt i Pana opinię. Tak, planujemy udostępnienie aplikacji również na telewizory Samsung typu C.
Niestety na razie nie znamy jeszcze terminu jej udostępnienia. Prosimy o cierpliwość.
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
iplex juz jest dawno, ciekawi mnie, ze do konca roku chca 30 polskich aplikacji miec :)
CO jeszzce maja ciekawego w zanadrzu :D

majkel14 moze masz jakies info, bo z seriia C to miales racje :)
 

sius12

New member
E powiem wam że ja nic w TVN player ciekawego nie znalazłem. Dziś chciałem obejrzeć Kubę Wojewódzkiego oczywiscie nie było. Są seriale chyba wszystkie ale jakoś mnie nie interesują. Liczyłem na stare odcinki Szymona Majewskiego również nie ma. Podsumowując nic ciekawego. Jedynym plusem z tego co zauważyłem jest możliwość oglądania niektórych programów w HD ale Ipla i tak jest bardziej rozwinięta i dopracowana z większa bazą programów.
 

evolution4

New member
Do końca roku pozostało tylko kilka dni a obiecanego widgetu TVN na serię C jak nie było tak nie ma...

Są już jakieś informacje na ten temat?
 

robsoniqe

New member
czy ktoś ma równie dużo problemów z tvnplayerem co ja? Bardzo często wyrzuca błąd brak połączenia z siecią. Czasami od razu czasami po 5 minutach filmu. Generalnie ciężko oglądnąć serial do końca. Youtube i inne nie powodują problemu. Połączenie wifi.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
 
Do góry