TVN Player w Philipsie już działa

emer

Member
Bez reklam
Jakoś bez większego echa przeszło a od wczoraj w Philipsach lata już TVN Player.
to czytaj a nie słuchaj "echa" - od wczoraj rana pisze się TUTAJ o tym, co chwile jakis user wyskakuje jak philip z konopii ze "dziaaała", a teraz TY zakładasz pienkny topic z tym so exciting newsem ...
 

bobiwr

New member
Skoro juz jest temat osobny, to może porozmawiajmy o jakości.
U mnie słaba rozdzielczość i stałe dopełnianie bufora. Przy Ipla tego nie ma i z kompa vod.tvp.pl też nie.
 

emer

Member
Bez reklam
u mnie po załadowaniu na początku i buforowaniu, potem jest OK - nawet w wysokiej rozdzielczości nie przycina.
A nawet jak daje do przodu, to własciwwie bez buforowania (lub króciutkiego).
 

rado112

New member
Witam. Mieszkam w UK. Mialem cicha nadzieje, ze TVN Player bedzie dzialal. Niestety poza granicami Polski sie nie uruchamia :( . Ma ktos pomysl jak to obejsc ? Dodam, ze w Polsce mam internet 25 Mbit/s, ze stalym adresem IP. Bede wdzieczny za sugestie.
Pisze z angielskiej klawiatury, dlatego brak ogonkow.
 

Tika

New member
Bez reklam
nie uruchamia się TVN Player w UK, bo jest blokada regionalna, każdy kraj w UE stosuje wobec swoich aplikacji/stron z vod takie rozwiązanie ze względu m.in. na prawa autorskie. Nic z tym nie zrobisz. Co do klawiatury to mam "brytyjską" i "amerykańską" i na jednej i drugiej mam "polskie ogonki" ;)
 

chief

New member
Jak wam dziala? U mnie w smart tv jet tylko ipla - ok juz wiem juz sobie dogralem :)
 
Ostatnia edycja:

Tika

New member
Bez reklam
A od czego są opcje VPN w routerze dostępne np w openWrt.

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

po pierwsze nie każdy router to ma

po drugie za dobre VPN się płaci

po trzecie do takiej aplikacji jak TVN Player wystarczy szybkie darmowe proxy

poza tym, o co tyle zachodu o jakąś popierdułkowatą aplikację vod
 
Ostatnia edycja:

maniek530

Banned
poza tym, o co tyle zachodu o jakąś popierdułkowatą aplikację vod

Tika - dla niektórych była to dyskwalifikacja firmy Philips że jeszcze nie ma TV Playera w swoim smarcie :fool:.
Dla mnie cały smart jest popierdułką ale nie powiem - dla zamknięcia "japy" :)-)) dzieciakom włączam baje na YT jaką chcą i jest cisza :grin: - jedyny dla mnie pozytyw - inni może cały czas siedzą na smarcie i czegoś szukają,oglądają - nie wiem - ja wolę oglądać programy z N-ki = choć już chyba niedługo po tym co mi zaoferowali po fuzji z C+ - BANDA ZŁODZIEJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Tika

New member
Bez reklam
będziesz zmuszony do przejścia na nc+? czy można dalej korzystać ze starej oferty N-ki nawet jeśli umowa przeszła już na bezterminową?
wiem, że stara N-ka miała bardzo dobrą ofertę z dużą ilością kanałów HD w dobrej cenie, w UK żeby mieć przyzwoitą ilość kanałów HD to trzeba bulić jak zboże
 
Ostatnia edycja:

dream4you

New member
jesteśmy zmuszeni przejść do NC i płacić o 30-50% więcej za mniej albo wypowiedzenie umowy, na FB jest akcja Anty NC - może NC się trochę ugnie..
 
Do góry