TVN Player - rozdzielczość

mikolo6

New member
Witam. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat aplikacji TVN Player dotyczącej rozdzielczości wyświetlanych seriali, bajek. A mianowicie chodzi mi o to czy jest możliwość przy słabym łączu zmniejszyć rozdzielczość wyświetlania a np. przy szybszym zwiększyć np. na HD. Nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji czy takowe ustawienia istnieją i gdzie. Chyba że, aplikacja sama dostosowuje rozdzielczość do posiadanego łącza. Uściślając posiadam model 40pfl7007.
 

mikolo6

New member
Dzięki wielkie za pomoc, widziałem ten napis, ale nie miałem pojęcia jak to może działać (natchnąłeś mnie do myślenia:-D ). Dokładnie to wygląda tak, iż jest napis "jakość" na dolnym pasku. I żeby można było tam coś zmienić należy posłużyć się strzałkami na pilocie. Najpierw naciskamy lewą strzałkę i wtedy na pasku widać podświetlenie na niebiesko znaki (stop, pauza, play) a następnie przechodzi na drugą stronę pasku stanu i jest "jakość". Tam już wyświetla wtedy (standard, HD, itd). wybieramy odpowiednią )strzałkami góra, dół) i tak to działa.
 
Do góry