TVK Vectra - nadawanie cyfrowe

helper

New member
TVK Vectra (operator kablowy z północnej Polski) zapowiedział właśnie wprowadzenie dostępu do usług telewizji cyfrowej. Oznacza to wyższą jakość dźwięku i obrazu oraz większy wybór programów podzielonych na kategorie tematyczne. Usługa telewizji cyfrowej zapewni także dostęp do wielu atrakcyjnych opcji, m.in. wyboru różnych wersji językowych programu, blokady rodzicielskiej czy łatwego w obsłudze tzw. przewodnika EPG, który pozwala na wygodne poruszanie się po bogatej ofercie programów.

29pln Pakiet srebrny
43pln Pakiet złoty
 
J

Judash

Guest
Ja mam Vectre od lat, ale w kwietniu koncze z nimi, bo mam dosyc czestych podwyzek abo.W tej chwili 42 zlote za taki badziew, to juz warto wziac C+ tematyczny zaplacic z rok i to samo wychodzi , a oferta lepsza.
 
J

Judash

Guest
daniel26-78 napisał:
No i ciągle się coś u nich psuje:(:(:(

Dokladnie, wystarczy mala burza i kablowa nie dziala.Dzwonie okolo 22;00 do goscia technika jego nigdy nie ma tzn nie odbiera tel. Rano naprawi o ile to nie niedziela ;)
 

Saracen

New member
Ja z vektra nigdy nie mjalem kłopotów a jestem już u nich z dobre 8 lat a od 4-5 mam dodatkowo u nich internet. Wszystko chodzi stabilnie a usterki są bardzo rzadkie i są szybko usuwane.
 
Do góry