Tvix 6500, PH A110, EG-M33A Który Wybrać?

ziembax

New member
Witam serdecznie

Starałem się przeczytać wszystko na temat tych odtwarzaczy ale im wiecej czytam tym bardziej mam problem co wybrać? Powiem że osobiscie najbardziej podabaja mi się Tvix i PH. Który z tych dwóch stwarza wiecej problemów. Jak przedstawia się sytuacja z napisami z polskimi znakami. Bo głownie służyłby do ogladania mkv + napisy

Dziękuję i Pozdrawiam
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
mysle ze najlepiej jest przeczytac o nich i se rozpisac co chcemy i juz jak nam sie podoba i czyta co chcemy to problem rozwiazany
 

DEFFC0N

New member
ziembax napisał:
Witam serdecznie

Starałem się przeczytać wszystko na temat tych odtwarzaczy ale im wiecej czytam tym bardziej mam problem co wybrać? Powiem że osobiscie najbardziej podabaja mi się Tvix i PH. Który z tych dwóch stwarza wiecej problemów. Jak przedstawia się sytuacja z napisami z polskimi znakami. Bo głownie służyłby do ogladania mkv + napisy

Dziękuję i Pozdrawiam

Polecam Tivx 7000 rewelacja :D
 

AdamV

New member
DEFFC0N napisał:
Polecam Tivx 7000 rewelacja :D
ze specyfikacji wynika, że to 6500 w innej obudowie... nie powiem, fajnej, ale nie aż o 500 zł fajniejszej niż 6500 ;)

Odpowiadając na pytanie ziembaxa... Zależy, do czego chcesz wykorzystywać urządzenie... Bo jeśli TYLKO do x264 to myślę, że warto zaoszczędzić i wybrać tańsze rozwiązanie. Ja lubie 6500 bo wspiera muzę w bezstratnych formatach jak FLAC oraz AVCHD - dla mojej kamerki to idealny partner :)
 

mackiewicz

New member
ja myśle, że należy poczekać na xtreamer i zobaczyć jak bedzie działał, przy zapowiadanej cenie i parametrach (jeżeli wszystko okaże się ok) to będzie bezkonkurencyjny sprzęt.
 

Alienscum

New member
Ja mam Tvixa 6500 i zero żadnych problemów.
Odtwarza poprawnie wszystkie filmy które próbowałem.

Do napisów txt trzeba dodać liczbę klatek na sekundę, ale prościej jest ściągnąć napisy w jakimś innym formacie (np. .sub) i wszystko śmiga jak należy.

Do tego używa tego mój ojciec i też nie ma z tym problemu - wszystko działa jak należy.
 
Do góry