TV z USB odtwarzające DivX/mkv itp

Sopell

New member
Ponieważ przekopanie się przez wszystkie tematy przyprawia o ból głowy proszę o wpisywanie tutaj modeli TV, które odtwarzają pliki multimedialne. Prosze także wpisywać, gdzie jedynie drobne modyfikacje pozwalają na odtwarzanie takich formatów (jak np. drobne zmiany w P42G20):
Samsung seria B650 i C650: mkv, DivX
LG 42SL9x00: DivX, mkv
LG LE5x00: DivX, mkv
Panasonic P42G20: DivX, mkv.

Tyle zapamiętałem (proszę dopisywać lub mnie poprawić).
Dla wielu osób takie możliwości sa iststnym kryterium wyboru tv.
 

Guciak

New member
Odtwarzanie MKV i filmów z usb to głowny powód dla którego zachorowałem na zmianę wysłużonego TV CRT na LCD, też aktualnie jestem poszukującym niedrogiego (do 2500zł) TV 32-37" odtwarzającego jak najwięcej formatów z pendrajwa albo z kabla ethernet.

Z moich poszukiwań: cała seria samsunga C ma mediaplajera USB2.0, najnowsze philipsy również czytają filmy z pendrajwa, nie wiem tylko jak z napisami.
 

ikark

New member
Samsungi łatwo sprawdzić, na stronie Samsunga jest możliwość pobrania podręcznika, w nim wszystko napisane. Seria C ma wazną cechę tzn. możliwość odczytu podłaczonej pamięci masowej z systemem plików NTFS, nie tylko starego FAT32, tym samym pamięci >160GB.

Na razie ciężko znaleźć podobny opis do LG LE 5xxx, LE 3xxx z nowej serii. Chyba wszystkie czytają mkv i divx poprzez USB, ale opisy są enigmatyczne.
 
Do góry