TV z ekspozycji sklepowej - TCL 65C935

-balrog-

New member
Dzień dobry, mam możliwość kupna TCL 65C935 z ekspozycji sklepowej, w ratach wyszłoby trochę ponad 5100 zł (nowe z tego co widzę, jeśli jeszcze są, to za 7000 zł). Z oględzin zewnętrznych wydaje się, że wszystko ok (ma nawet folię po bokach obudowy), co do jego przebiegu - tryb serwisowy wskazuje to:
IMG-20231228-WA0002.jpg


Czy ten czas działania jest jeszcze ok za tę cenę?
Dokładnie za tę samą cenę można dostać nowego TCL 65C845, nad którym się zastanawiałem ale jednak 65C935 to z tego co czytałem, inna klasa jeśli chodzi o obraz i dźwięk.
Co myślicie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na takie wybory musisz sam zdecydować.
Nie podałeś ile godzin ma nagrane ów model bo może być Więcej niż Ty pograsz przez dwa lata.
Musisz sam zdecydować co do używanych modeli
Jako model świetny Jest.
 

-balrog-

New member
Ale jak nagrane? Chodzi Ci o czas działania? Na zdjęciu w poście jest podany running time modelu: 5M, 3D, 11H, 30M. Nie widać tego?
Oczywiście na model dają pełna 2 letnią gwarancję.
 

-balrog-

New member
Chodzi mi po prostu o to, czy ten podany czas działania to dużo, średnio, mało jak na towar z ekspozycji i czy taki przebieg jakoś istotnie skróci mu żywotność?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Plus jest taki, że na pewno jest dobrze wygrzany ; )
Tv to nie kolumny, tv świeci i nie będzie lepszy.
Z każdym dniem będzie gorzej, nie lepiej.
Od samej elektroniki, po matrycę.
2k taniej za 5msc katowania od rano do wieczora, to za mało.
3k max.
 

-balrog-

New member
No właśnie mnie zastanawia ten licznik ponad 5 miesięcy, bo powiedziałbym, że licznik sumuje roboczogodziny a nie czas od pierwszego włączenia. A gość w sklepie powiedział, że TV stoi u nich gdzieś od wakacji, no ale zakładam że TV nie było włączone 24h/7 dni w tygodniu bo tylko wtedy można byłoby przyjąć zapewnienia gościa, że jest "od wakacji". Więc zapewnie jest dłużej a te ponad 5 miesięcy do podsumowanie roboczogodzin... Chyba że ja źle interpretuję ten licznik?
 
Do góry