TV w cenie za ok 2000zł

kwiatman

New member
Witam
Mam problem, bo się na tym nie znam a co czytam to forum albo inne to zmienia mi się zdanie i nie wiem w sumie co mam kupić....
Więc zaczynam od nowa i mam nadzieje że uzyskam satysfakcjonującej odpowiedzi.
TV jaki potrzebuję to LED o przekątnej 42cali, przynajmniej. Do TV będę miał podłączonego XBOX'a i głównie na tym mi zależy, oczywiście będę chciał oglądać filmy z USB oraz z komputera po podłączeniu przewodem HDMI. TV musi być w cenie w okolicach 2000zł, głównie za takimi się rozglądałem, oczywiście gdy coś będzie wartego uwagi to mogę dopłacić parę złociszy, ale bez przesady, tv z propozycją za 2500zł to będzie cios finansowy. Aha bo nurtuje mnie to od dawna, a nie wiem czy tylko tracę czas. Nigdy nie obserwowałem rynku i jego cen, a zastanawia mnie czy cena telewizorów ulegnie zmianie w okolicach świąt albo pod koniec roku. Np. czy będzie taka sytuacja że jak teraz tv kosztuje 2k, to pod koniec roku może być w okolicach 1,8k. Czy to tylko ściema z tymi promocjami?
Pozdrawiam sympatyków ;)
 

Rhotgar

New member
Od siebie mogę polecić ex440 koszt za 42 cale to około 2100zł, w moim przypadku duży plus za półmatową matrycę, przez USB sprawdzałem tylko divixy (1,7GB) i nie było problemów z odczytaniem. Do minusów (zależy dla kogo) brak usług charakteryzujących smart TV
 

kwiatman

New member
Philips 42PFL4007H będzie najlepszym wyborem? Już się napaliłem i chyba jednak na nim już oko zawieszę. A jaki uchwyt na ścianę do niego muszę kupić? nie ma być bajerancki i nie musi być na ruchomym ramieniu, najlepiej na stałe.
 
Ostatnia edycja:

Karpaj

New member
Bez reklam
dowolny z odpowiednim rozstawem śrub (o ile pamiętam to 40x40). Firma tutaj naprawdę nie odgrywa żadnego znaczenia.
 
Do góry