TV w białej obudowie 42 - 46 cali

werter8

New member

Poszukiwany LCD (ew. plazma) koniecznie w białej obudowie.

Gdyby to ode mnie zależało kupiłbym Sharpa xl2e.

Mądrzejsza połówka wymyśliła jednak sobie białą obudowę. Negocjacje nie wchodzą w grę niestety.

Warunki.

Jakie masz warunki
- ok 16m2
Preferowna wielkosc matrycy - 42"-46" ( tu się cały czas waham)
Preferowane marki - Sharp
jaki sygnał ? - obecnie analog, zaraz po zakupie - Cyfra
+, Nka
jaka odległość od ekranu ? ok 3m (kanapa stoi dokładnie 3 metry 30cm od ściany, krzesła z boku nieco dalej - powiedzmy 4 metry)
jakie urządzenia do podłączenia? PC, PS3 w niedalekiej przyszłości
jaka klasa cenowa? - około 5000
więcej oglądasz w dzień czy w nocy? wieczór
jakie masz nasłonecznienie pokoju ? - duże
ile osób zasiada przed telewizorem? - 2-6
Jaki masz ulubiony program? sport
ogladasz przy włączonym świetle czy bez światła ? różnie
jaki masz telewizor? - stary, mały kineskop był padł
Ma stać czy wisieć? - stać, a może wisieć
INNE: poszukuję czegoś w białej obudowie!!!!!!

Może polecicie coś ciekawego w tym temacie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
sprawa jest bardzo prosta
- Nazywa się JVC 42 S 90 - jest Biały i na specjalnej podstawce


020_P1130169.JPG
 

werter8

New member
Dzięki za odpowiedź.

Czy mógłby mi ktoś podać link do tego TV w białej wersji bo za cholerę w googlach nie mogę znaleźć.

Pozdro600
 

mateo2121

New member
Bez reklam
Wybierz sie do Saturna jak masz możliwość...tam na pewno go zobaczysz...alteernatywą jest jeszcze Philips ktory produkuje TV z bialą obudową...jednak gra gorzej niz JVC :)
 

werter8

New member
Dzięki za odpowiedzi.

Oczywiście priorytetem jest by TV oprócz białej obudowy jeszcze dobrze grał.

A że na stronie JVC nie można obejrzeć produktu w białej obudowie to moim zdaniem nieco dziwne.

Wyczytałem gdzieś na forum, że w lutym mają się pokazać nowe modele SHARPA. Czy ma ktoś może wiadomości na temat kolory ich obudowy??:???: Bo że będą to niezłe produkty to niemalże jestem przekonany.
 

Pablooo88

New member
Zobacz jeszcze modele Sony z serii E np KDL-40E4000 i tam są jeszcze różne wersje np 4050, 4030 itp. Te liczby pod koniec to kolor ramki, np 4050 ma takie ciemne drewno tak jakby no i cały jest biały. Niestety do 5tys największy model będzie miał 40"


Sam mam KDL-32E4050 czyli 32" tego modelu i nie narzekam. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

werter8

New member
No właśnie. Sony wpadł mi w oko ale te 40 cali. Zastanawiam się nawet nad 46 choć przy odległości 3-3,5 m to wydaje mi się, że 42 jest optymalne.

Czytałem sporo na temat serii w4000 a to podobno te same bebechy co seria E. Szkoda, że nie ma 100 Hz co przy sporcie czasem jest przydatne, natomiast nadrabia według opinii czernią i odwzorowaniem kolorów.

Podejrzewam, że za rok czy dwa wybór kolorów obudowy stanie się standardem. Póki co to spore ograniczenie niestety.

A czy może w najbliższym czasie planowane są jakieś ciekawe premiery z białą obudową?
 

Pablooo88

New member
Ja mogę powiedzieć, że kolory oraz czerń są naprawdę wspaniałe. Czerń jest po prostu idealnie czarna;) Ja ze swojego modelu jestem bardzo zadowolony. Oglądam sporo sportu, mecze tenisa, gram w xboxa i jakoś nie widzę smużenia i nie dostrzegam braku 100Hz... może mam coś z oczami ale wszystko dobrze widać jak dla mnie.
 

werter8

New member
2 pytania w temacie.

Czy ktoś jest w stanie porównać jvc s 90 z soniakiem z serii "e"? Który lepszy do sygnału sd, który lepszy do hd, który lepszy do oglądania sportu, który lepiej się prezentuje przy koncertach z Blue Ray?

Gdzie mogę w Warszawie kupić/obejrzeć te modele? Niestety w sugerowanym Saturnie ( Arkadia ) nie było takowych.
 

werter8

New member
Gdybym tak miał możliwość przeczytania wątku...

W każdym razie ponowię pytanie o porównanie sony serii "e" z JVC s90.

Gdzie w Wawie polecacie ewentualne zakupy tych modeli ( przypominam w białej obudowie)
 
Do góry