TV Toshiba 40TL939(G)

gojtas

New member
Witam, jest to mój pierwsze post na tym forum i pierwsze wyzwanie z którym nie mogę sobie poradzić samodzielnie(dotyczące tego tv). A więc, problem polega na tym, że nie mogę się połączyć z moim liveboxem za pomocą wifi (karta wbudowana w tej toshibie). Po lanie wszystko smiga(toshiba places) natomiast na liveboxie mam ustawione jedynie filtrowanie adresow MAC (używam tego zamiast hasła), próbowalem rowniez polaczyc sie przy wylaczonych jakichkolwiek zabezpieczeniach ale bezskutecznie. Co do tv probowalem kazdej mozliwej konfiguracji. Podczas testowania połączenia, otrzymuje komunikat, ze nie mozna ustanowic polaczenia. Jeśli chodzi o sygnal to wszystko jest OK, jest wyswietlana nazwa sieci( tv ja widzi i sie laczy). Ale gdy przychodzi ostateczny krok czyli samo testowe polaczenie to wyskakuje mi komunikat o niemożności połączenia. Szukałem również w googlach rozwiazania, na stronie toshiby w instrukcji dolaczonej do tego modelu itp. Jeśli ktoś miał podobny problem i go rozwiazal to prosze o pomoc :) Dziękuję za zainteresowanie. Pozdrawiam :)

Po wielu różnorakich próbach znalazlem rozwiazanie, moze nie najlepsze ale dziala. Zresetowalem router do ustawień fabrycznych.
 
Ostatnia edycja:

Karpaj

New member
Bez reklam
Może miałeś ustawione inne kodowanie hasła niż standardowe WPA? Jak ktoś się bawił, to mógł zepsuć :D
 
Do góry