TV Toshiba 40TL838 - model 3D który w klasie cenowej przyniesie wiele radości - test

milan0s

New member
Ale czy w tej aktualizacji wystepuje problem ze zmianą rozdzielczości obrazu podczas odtwarzania filmów z pena??

u mnie problem nie wystepuję z odtwarzaniem plików czy to z pendrive czy dysku zewnętrznego jednak po aktualizacji na tą bete nie można zmieniać rozmiary filmów odtwarzanych przez nośniki zewnetrzne, aczkolwiek obraz odpowiednio sie dopasowuje więc nie jest to niezbędna opcja jak dla mnie.
 

massiwo

New member
ale sobie sami brudzicie, kilka tematow o tym tv to za duzo widocznie

w sofcie ori 6.0 mozna zmieniac rozmiar filmow z usb, nie czyta 3d z usb
w wersji 6.1 nie mozna zmieniac rozmiarow filmow, nie czyta 3d z usba
w wersji 6.4 beta nie mozna zmianiac rozmiarow filmow, czyta 3d z usb

i wezcie to sobie raz i dobrze do glowy, szczegolnei Ty adri, bo ciagle pytasz sie o to samo, i juz Ci odpowiadalem przez gg na to pytanie, sciagajac Ci ta probke z netu w 3d, widocznie potrzebujesz opini innych, by uwierzyc... hehe
 

adri991

New member
Efekt przyspieszania zauważyłem podaczas oglądania filmów HD po przez USB. Czasami jest a czasami nie ma tego. A co do kolorów to nie zauważyłem. Może tak ma być w HD??
 
Ostatnia edycja:

a.c.

New member
aktualizacja tl838

ale sobie sami brudzicie, kilka tematow o tym tv to za duzo widocznie

w sofcie ori 6.0 mozna zmieniac rozmiar filmow z usb, nie czyta 3d z usb
w wersji 6.1 nie mozna zmieniac rozmiarow filmow, nie czyta 3d z usba
w wersji 6.4 beta nie mozna zmianiac rozmiarow filmow, czyta 3d z usb

i wezcie to sobie raz i dobrze do glowy, szczegolnei Ty adri, bo ciagle pytasz sie o to samo, i juz Ci odpowiadalem przez gg na to pytanie, sciagajac Ci ta probke z netu w 3d, widocznie potrzebujesz opini innych, by uwierzyc... hehe

Czy są jeszcze inne zmiany wprowadzone przez 6.4 beta?
 

witgit

New member
Oficja;ny changelog nie jest znany , oprócz tych zmian istnieje jeszcze szereg innych zmian.
Np: DLNA i odczyt wielu plików w tym avi.

6.4 nie jest już betą , otrzymała status official.
 

adri991

New member
Właśnie że to beta jeszcze jest bo:
- Hier finden Sie die aktuellen Beta Updates für die Toshiba TV Reihen
- a po drugie to po aktualizacji mam literkę B przy numerze akutalizacji. to chyba mówi nam że to beta jest
 

000loki

Member
Pytanie do osob, ktore zakupily ten TV i jakis czas juz go uzywaja - żalujecie zakupu? Po używaniu przez jakis czas, wolelibyscie zakupic cos innego, czy zostawic to co macie? Pytam, bo waham sie mocno nad zakupem, z gory dzieki.
 

adri991

New member
Ja ci powiem tak. W tym telewizorze nie podoba się dźwięk. W niektórych momentach głosniki aż charczą. Widac czasami białe podświetlenie na rogach. Po mimo kilku wad jestem zadowolony z zakupu. 3D wymiata tylko trzeba sobie dobrać odpowiedzni film jak chcemy mieć efekt wyłażenia z ekranu. Jeżeli ci zależy żeby mieć neta w telewizorze to polecam Sony ale jeżeli chcesz mieć efekt 3D i to tanim kosztem to jest godny polecenia. A HD to wiadomo wygląda cudnie jak na każdym telewizorze.
 

kudys11

Member
Jadę na sofcie 6.4 (najleprzy na chwile obecną)
Mi brakuje sleeptimera który raz działa, a raz nie (częćsiej nie) i 3D przez DLNA.
Mimo to nie wybrałbym nic innego (stosunek cena/jakość)
 

milan0s

New member
Jadę na sofcie 6.4 (najleprzy na chwile obecną)
Mi brakuje sleeptimera który raz działa, a raz nie (częćsiej nie) i 3D przez DLNA.
Mimo to nie wybrałbym nic innego (stosunek cena/jakość)

Mi przez kabel HDMI działa 3D, tzn. nie posiadam okularów ale jak otworzyłem film w formacie .mkv z dźwiękiem DTS i wcisnąłem na pilocie opcję 3D to obraz mi się zmienił i wyświetliły funkcje do 3D.
 

witgit

New member
Mi przez kabel HDMI działa 3D, tzn. nie posiadam okularów ale jak otworzyłem film w formacie .mkv z dźwiękiem DTS i wcisnąłem na pilocie opcję 3D to obraz mi się zmienił i wyświetliły funkcje do 3D.
Co ma piernik do wiatraka?
Hdmi to hdmi a dlna to dlna.
Nie rozumiem twojego porównania.
 
Do góry