TV Smart 3D Plasma

Cieply75

New member
Witam

Zastanawiam się nad zmianą telewizora, obecnie mam Samsunga 42'' plasma kupionego jako nowość w maju 2006 roku i obecnie nie spełnia on już moich oczekiwań: rozdzielczość, kontrast i te 50Hz, przy których piłka jak oglądam tenisa to klatkuje.

Co bym chciał:

Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? - 30m2
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? - ok 4 m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? - 2-3
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? - na wprost
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? - stać
6.Jak słońce świeci w pokoju ? - w południe słońce świeci idealnie na pokój a telewizor jest ustawione plecami do okna
7.Jaki masz obecnie telewizor ? - samsung plasma 42 ''
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? - wi-fi, full HD, cyfrową TV, smart, 3d, 4 wejścia HDMI (cyfrówka, ps3, apple TV i jedno wolne), DLNA, rozbudowany SMART (skype youtube, tvnplayer itp)
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? - Multimedia kablowa HD,
10.Jakie urządzenia ? - PS3, apple TV, dysk twardy, media serwer (odtwarzacz multimedialy)
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? - ok 5h
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? - bez różnicy - preferuję tv plasma
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? - film, sport, rozrywka
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? - tak
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? - 30%,
16.Preferencje co do marki ? - sony, samsung, panasonic, lg
17.Preferencje co do wielkości ? - 50 - 60 ''
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? - obecnie w dzień przy słońcu nie mogę oglądać tV
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? - 80/20
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? - absolutny max 10 000pln
21.Czy telewizor ma mieć 3D - aktywne, pasywne. ma mieć 3D ale nie wiec jaka jest róznica przy pasywnym i aktywnym - proszę o radę. łatwie przejście z 2D na 3D


Proszę o fachową radę, zawsze miałem przekonanie do plasmy ale może ktoś mi przedstawi możliwości led to się zastanowię.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Adrian85

New member
Bez reklam
Przy takiej kwocie wybór nigdy nie jest oczywisty,więc mając taką kasę do wydania,to już bym się skusił na prezentację.

Panasonic 55VT50
Sony 55HX850
Samsung 64E8000
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie jest za wielki, dla mnie po czasie plazma 64" byla juz za mala przy 4m. Kupisz, przyzwyczaisz sie i potwierdzisz to samo. Masz jeszcze kilka innych bdb alternatyw 60" w ktorych ja osobiscie tez bym wybieral przy tej przekatnej.
Jezeli masz wachania z wyborem pomiedzy lcd/pdp to masz problem i sam tez tego nie bede czynil, mimo ze moglbym Ci wypunktowac wady i zalety. Sam ocen, zamow prezentacje postaw dwa tv obok siebie i kazdego dnia bedziesz dziekowal za ta rade. Napisz do Kiki, mysle ze dostaniesz najlepsza cena i fachowa obsluge, a jak dobrze zagadasz to i prezentacja sie trafi.
 
Ostatnia edycja:
Do góry