TV slim

Piotr76

New member
Witam.
mam pytanie. czy TV slim dostępne w Polsce są jedynie marek Samsung i LG???
muszę dokonać zakupu telewizora 29", 100Hz, najlepiej (ale niekoniecznie) w obudowie slim.
pochodziłem po sklepach i znalazłem jednynie 2 modele samsung i 2 LG.
może z waszego doświadczenia możecie mi powiedzieć która z tych marek jest lepsza i czy warto kupować TV slim, czy np. obraz nie jest tam dużo gorszy niż w zwykłym TV?
będę wdzięczny za wskazówki jakie modele warte są polecenia.

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
slimy ma jeszcze JVC . Obraz sprawdź sam
Dla mnie stare telewizory dopracowywane przez kilkadziesiąt lat grają lepiej . Pozbawione są wielu wad slimów.
 

hojlo1

New member
Bez reklam
...Daewoo, Funai.... .;)

Ostrożnie bym podchodził do TV 16:9 (zbieżność).

Obraz sam oceń (testy, testy, testy.....)
 

Piotr76

New member
Kiki czy mógłbyś rozwinąć myśl o wadach slim.
właśnie będę się wybierał zobaczyć obraz w tych telewizorach.
ale z tego co czytałem na różnych forach to slim samsunga ma poważne wady: buczy głośno i obraz się rozjeżdża. Co do LG słyszałem bardziej pozytywne opinie

Jeżeli chodzi o komentarz hojlo1 to dzięki za info. Od razu myślałem o 4:3 a nie 16:9.

Funai i JVC z chęcią zobaczę. Co do Daewoo to nigdy nie byłem przekonany do tej marki (co nie znaczy że słusznie).

Telewizory o których mówiłem to LG: 29FS4RNX, 29FS2ANX; samsung CW29Z308T, CW 29Z408PQ.

Ceny tych TV wahają się między 1300-1900 PLN. Czy możecie mi ewentualnie polecić jakieś nie slim w tej cenie. Wiem że trudno tu o obiektywizm ale zawsze warto się spytać.
Dawno już nie interesowałem się TV CRT. Ostatnio zakupiłem LCD Sony i jestem bardzo zadowolony.

Piotrek
 
Do góry