TV Sharp 46LE 820 - test otwarty, opinie, wszystko na temat serii 820

inzkulozik

New member
Panowie, a może to zależy od tego gdzie stoi telewizor? tzn. jak na przeciągu to są większe szanse na trzaski? U mnie monitory i jakiś kineskopowy LG też trzaskają jak otworze okno aby przewietrzyć...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
poproś o sprawdzenie przed wysyłką i po kłopocie. W 52LE820 nie było w ogóle tego kłopotu.
 
Ostatnia edycja:

TNQ

New member

Poczyta i co będzie wiedział - NIC. Czytam te testy i śmiać mi się chce - 2 telewizory SONY znane z cloudingu, na forach pełno zdjęć niezadowolonych użytkowników a w testach czytam:


Screen uniformity - very good, small "pinching" in top-right seen in dark room
- Clouding and backlight bleed reducible to negligible levels


To powoduje że nie chce mi się nawet tego czytać, prawda jest taka że przeciętny użytkownik quattrona jest bardzo zadowolony z obrazu generowanego przez ten telewizor i nie siedzi przed TV analizując poszczególne sceny patrząc np czy simpsonowie są odpowiednio żółci.
 

Adrian85

New member
Bez reklam
kol.TNQ
Nie wrzuciłem testu żeby coś odradzać,tylko żeby przeczytać.
Na pewno nie zaszkodzi wiedzieć co się kupuje.
 

jason1980

New member
No i prawda. W telewizor sie patrzy i cieszy sie trescia programow. Moze za 100 lat wymysla cos co bedze calkowicie odzwierciedlalo rzeczywistosc. Poki co mamy to co mamy. Nie ma telewizorow bez wad. Ja jestem bardzo zadowolony z jakosci generowanego obrazu zarowno Hd jak i Sd przez moj 46le821. Jak nie chcecie ogladac smug, dead pixeli albo innych niedociagniec to wyjdzcie na dwor tam tego nie ma. Telewizor to tylko dodatek do zycia i takie wady to nie wady. Ludzie maja wieksze zmartwienia.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

maciej57

New member
jeszcze o trzaskach jak są to od kiedy je słychać po włączeniu tv
Chcę by mi w sklepie włączyli i będę nasłuchiwał, bez trzasków kupię
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

inzkulozik

New member
Hej,
Czy udało Ci się jakoś ten problem rozwiązać? Zastanawiam się nad kupnem tego TV i w moim przypadku chyba by pomogła opcja w dekoderze z kablówki Aster, jest tam możliwość opóźnienia dźwięku.
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
LC-40LE820E pierwsze dni subiektywnie oceniam...

i stało się, jest od kilku dni mój LC-40LE820E... moim zdaniem ten TV jest super tj. prezencja ze szklaną osłoną ekranu i szklana podstawą, głębia kolorów (szklana osłona ekranu potęguje ten efekt tafli, ostrość jak brzytwa, funkcje TV dla mnie super). Nic na razie nie trzeszczy w głosnikach ani obudowie, dzwięk całkiem niezły jak na TV, odtwarzanie z USB i DVD super, muzyki i zdjęć też OK. Blu-Ray nie próbowałem ale niedługo spróbuję...

TV analogową odbiera nieźle ale bez rewelacji sa szumy cyfrowy sygnał idzie w TV na kartę SI w slocie AC (lub jakoś tak) z kablówki małomiasteczkowej... dla mnie OK jak się przyzwyczaję to pokombinuję z ustawieniami.

Czego mi brak? Hmm chyba tylko WIFI... TV.

Generalnie zadowolony człowiek i rodzinka... prawie całego go rozgryzłem... ;) Pokombinuje z Time shiftem...

Pozdr.

M.
 

inzkulozik

New member
pustykosz, poradziłeś sobie jakoś?
Jeśli masz obraz i dźwięk przez HDMI to w ustawieniach "Wejścia PC" jest opcja "HDMI+analog" i to generalnie wycina dźwięk, ale wtedy będziesz musiał podpiąć kablem optycznym głośniki do źródła a wtedy może pojawi się inna przypadłość (pt. opóźnienie obrazu względem dźwięku) ;)
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
Jak wyłączyć podświetlanie przedniego panelu???

Witam ponownie,

nie mogę dojść jak wyłączyć podświetlenie przedniego panela telewizora? Trochę przeszkadza przy oglądaniu, szczególnie wieczorem... chodzi o napis SHARP i strzałkę na wysokości nóżki? Może mi to kto napisać?

Pozdr.

M.
 
Do góry