TV Samsung LE40B620 przestał odtwarzać divixy

maly088

New member
Witam, mam problem z TV LCD Samsung 40" B620. Odblokowałem divixy z USB w trybie serwisowym i wszystko ładnie chodziło. Ostatnio chciałem odpalić film na divix-ie i nie odpala filmu tylko robi się czarny ekran.Czy wie któś co może mieć na to wpływ lub co sie mogło stac ?? Pomóżcie
 

jkl777

Member
maly088 napisał:
Witam, mam problem z TV LCD Samsung 40" B620. Odblokowałem divixy z USB w trybie serwisowym i wszystko ładnie chodziło. Ostatnio chciałem odpalić film na divix-ie i nie odpala filmu tylko robi się czarny ekran.Czy wie któś co może mieć na to wpływ lub co sie mogło stac ?? Pomóżcie

Tez tak mam i zawsze trzymam jakis teledysk w MP4 - ten zawsze sie odpali, pozniej odpalam tn co nie dzialal i gra muzyka... tzn film :)


Ps. Wgrywal ktos moze fix SamyGO skalujacy braz przy USB do B620 ?
 

sla1

New member
le40b620

Witam mam telewizor samsung le40b620 bawiłem się ustawieniami serwisowymi w celu włączenia odtwazrenia filmów z USB i nie chcący zmieniłem sobie w ustawieniach TYP telewizora. nie wiem jaki ma byc ustawiony. będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś poda mi jaki ma byc ustawiony prawidłowy TYP. Po wgraniu nowego softu TV przestał odtwarzać filmy. Próbowałem wgrać starszy soft ale utzrymuje komunikat że nie ma prawidłowego pliku? a w TV znikneło oprogramowanie alternatywne. Jest na to jakaś rada?

będę bardzo wdzięczny za pomoc

Pozdrawiam

sla
 

brroda

New member
Witam! mam problem z odblokowaniem szajsunga b620 lcd , mianowicie robie tak : wchodze w menu serwisowe.- na wyłączonym TV z pilota wciskam info, menu, mute, power. - wchodze w 'Control' - potem w 'Sub Option' - ustawiam WISELINK MOVIE z OFF na ON, to samo z WISELINK WRITE, i HIGH devi. - gasimy TV z pilota. a problem polega na tym ze "wiselink write" mam nie podswietlony i nie da sie na niego najechac, Da sie to jakos zrobic inaczej? pomozcie, z gory bardzo dziekuje.
 
Do góry