TV Samsung - który wybrać ??

Malooootki

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam,

Szukam TV i mam do wyboru jeden z tych:
UE55H6650
UE55H6700
UE55H6800
UE55H6850
UE55ES6900

Który z nich kupić ?
Dziękuję za pomoc.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Tegoroczną serie H. np. UE55H6800.Nie sprawdzałem dokładnie ale myślę, że
6850 to jest to samo co 6800 w różnych sklepach,są inne symbole.W każdym razie jest to fajny TV.Zobacz jeszcze UE55H7000.-polecam
 

psiaja

Member
Jak możesz, to proszę poczekaj 3 dni, bo akurat w czw odbieram moją wspaniale wypasioną szklaną kulę od Maga Jurka i będę wstanie pomóc Ci dostosować TV do Twoich wymagań..

Jeżeli nie chcesz czekać, to mogę zapodać nr tel do Maga Jurka.. z tego co wiem, to między 5 rano a 6.30 ma Happy Hours i minuta połączenia kosztuje tylko 17zł (netto :lol: )
 

Malooootki

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak możesz, to proszę poczekaj 3 dni, bo akurat w czw odbieram moją wspaniale wypasioną szklaną kulę od Maga Jurka i będę wstanie pomóc Ci dostosować TV do Twoich wymagań..

Jeżeli nie chcesz czekać, to mogę zapodać nr tel do Maga Jurka.. z tego co wiem, to między 5 rano a 6.30 ma Happy Hours i minuta połączenia kosztuje tylko 17zł (netto :lol: )

hehehe... tak myślałem że coś takiego się wydarzy :lol:
Już tłumaczę.
1. Każdy z tych TV mam do kupienia nowe, ok. 30 % taniej niż cena sklepowa - dlatego tak wąski wybór i tylko Samsung. Żaden Sony ani Panas nie wchodzi w grę, dlaczego patrz poniżej...
2. Że muszę kupić TV już, bo stara plazma LG 42 i to HD Ready, już na połowie matrycy wypala się na zielono - czerwono to wybredny nie jestem a...
2,5. TV jest przejściowy, jak nic się nie pokopie to w przyszłym roku do nowego domu do nowego salony kupię nowy TV - akurat taki "szyty na miarę" a ten pójdzie do sypialni a może dam rodzicom, na pewno komuś się przyda i na pewno będzie ohhh z zachwytu.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 4x4m
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 3m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2-3
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? Wprost, a także siedząc na wprost TV są osoby z lewej strony ok.20st. bo tak jest narożnik w pokoju ustawiony.
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Bez znaczenia
6. Jak słońce świeci w pokoju ? okno od wschodu, max godz. 11
7. Jaki masz obecnie telewizor ? 42" LG 42PC51
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? właściwie wymienione wyżej TV mają co mają
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? HD przez nbox na E2
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Nbox na E2 + cpu do filmów
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 5-6h
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? nie wiem
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? wszystko
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? w minimalnym stopniu
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? nie
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? popołudnie i wieczór
17. Preferencje co do wielkości? 55"
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? - wolne działanie softu
19. Preferencje co do marki ? - Samsung
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? bez znaczenia
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? wybieram z 5 modeli w poście 1
22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? Tak, bardzo chciałbym
 
Ostatnia edycja:

mafia35

New member
Bez reklam
Jak chcesz zakrzywiony to h6800. Jesli jest Ci ten bajer zbyteczny to h6700.
Es omijaj. To bardzo stary model. Bez porownania z serią h.

Wysłane z Galaxy S5 za pomocą Tapatalk
 

jan_jose

New member
mam ten sam problem w mozilla wyczyść ostatnią historię, pamięć cache i ciasteczka mi pomaga wiem że to nie w temacie postu ale problem chyba jest
 
Do góry