TV Samsung ES5500 nowy fw

mrs

New member
Sam zainstaluj i zdaj nam relację. ;)
Prawdopodobnie nie ma tu drugiej osoby, która posiadałaby ten model TV.
 

mrs

New member
Najlepiej poprzez USB. Jak ściągniesz soft to powinna razem z nim być instrukcja (po odpaleniu softu na komputerze).
 

mac222

New member
Witam jak ściągniesz to wypakuj potem na pena sam folder wypakowany. Ja zainstalowałem z 1022.2 co ma 146kb nie jak zwykle 142kb i praktycznie nic sie nie zmieniło może troszkę Jeszcze z 3 czy 6 nie instalowałem
 

Piotrek91

New member
ściagam to z 6 lipca i zainstaluje. a w teorii nie wiadomo czy to cos polepszy konkretnie czy nic nie da?

PS. czemu wy piszecie, że to ma 142 kb jak to ma 142 mb?
 

mac222

New member
Sorry 142mb zainstalowałem ten z 29 i się kaszani teraz ten z z 6.07 i jest ok nie instaluj tego z 29 co ma 146mb
 

Zbylq

Member
Czy gdy chcecie wejść na YouTube na swoje konto aplikacją musicie za każdym razem się logować kodem poprzez kompa?
Wydaje mi się że wcześniej tak nie było (przed aktualizacją) a na pewno tak nie jest w BD-C5500 gdzie raz zalogowany wchodzę zawsze na swoje konto.
Bez sensu że gdy chce skorzystać z Ulubionych musze włączać kopma i się logować. Wchodząc przeglądarką jest jak na kompie czyli OK.
 

Zbylq

Member
YouTube widzę że poprawili, już nie trzeba się logować za każdym razem tylko zapamiętuje.
Ciekawe dlaczego na Wsparciu są dwie wersje softu. Aktualizowałem online i czort wie która się zainstalowała bo taki sam nr mają.
Działa wam to HbbTy?
 

Zbylq

Member
Wgrywał już ktoś nowy firmware T-MST10PDEUC-1025.2 ?.
Jeśli tak to jakieś zmiany?
Mnie póki co przez internet nie aktualizuje ale wcześniej przy 1023.2 też dopiero po kilku dniach zaktualizował.
 

mac222

New member
Witam własnie ja też ale dziwi mnie to że 29.08 był i teraz 04.09 nowy fw? Myśle żeby (jak kiedyś miałem z innym TV LCD Samsunga chyba C to przy którymś fw wywalili niektóre kodeki
 

unida

New member
Zakładam, że nowe firmware'y pozwalają np. aktualizować aplikacje w Smart TV. Jedyne czego się obawiałem wcześniej odnośnie aktualizacji to późniejsze uniemożliwienie korzystania z zamienników kart sieciowych Samsunga. Tak czy siak się nie da, więc odpuściłem sobie. Za 70 pln można nabyć Access Point i po sprawie (nie wnikam w problematykę jego konfiguracji). Jeśli pojawia się nowy firmware po prostu instaluję. Dlaczego ma być gorszy niż jego poprzednik? Jeśli coś bym zauważył zgłaszam to producentowi i tyle. Mam wersję 1028 i różnicy nie zauważyłem. Dam znać jeśli coś "wyczaję" :)
 

mac222

New member
oki dzieki tylko zastanawia mnie ze ma 146MB i byla z 05 i 10.10 Kiedys wgralem 146MB i kaszanilo boje sie zeby nie wyrzucili np. kodekow kiedys tak mialem pszy C550 a czy cos robiles w menu ?
 
Do góry