TV Samsung ES5500 nowy fw

PrideFC

New member
Wgrałem nowy firmware tj.T-MST10PDEUC_1031.0 ale żadnych zmian nie zauwazyłem, no może jedynie to, że smarthub włącza się dłużej :-x
 

dru8d

New member
Chciałem zaktualizować firmware poprzez USB. Zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją. Telewizor wykrywa pendrive oraz inne pliki multimedialne. Wchodzę w aktualizację poprzez USB i telewizor nic nie wykrywa. Wyświetla komunikat, że nie znalazł plików aktualizacji. Spotkaliście się z czymś takim? Próbowałem kilka razy. Wcześniej aktualizowałem przez sieć do 1026 i wszystko poszło gładko, ale teraz nie mam takiej możliwości. Telewizor Samsung UE40ES5500W.
 

piahu

New member
Mam pytanie dotyczące optymalnych ustawień obrazu do telewizorów serii es5500. Szukalem w necie, ale nie znalazlem nic porządnego. Jesli mozecie podajcie lub zarzućcie jakimis linkiem. Z gory dzieki
 

Piotrek91

New member
Mam pytanie dotyczące optymalnych ustawień obrazu do telewizorów serii es5500. Szukalem w necie, ale nie znalazlem nic porządnego. Jesli mozecie podajcie lub zarzućcie jakimis linkiem. Z gory dzieki

musisz ustawić sam pod swoje preferencje i rodzaj sygnału. na Sd czy HD inaczej się ustawia i zalezy co ogladasz film czy sport .... sam popróbuj i tyle
 

Zbylq

Member
Witam, zwykle dopiero tak po około 2 tyg od ukazania się nowej wersji softu TV widział aktualizacje i nie musiałem z pendriva tylko online. Teraz już od dawna widnieje na stronie Samsunga wersja 2000.2 a TV pisze że brak. Czy warto ją instalować, czy są jakieś konkretne zmiany? Np czy w AllShare Setting pokazało się Screen Mirroring?
 
Do góry