TV - prezentacje w domu / wybor tv

TVTV

New member
witam.

Niejednokrotnie spotykałem się z informacjami, źe sklepy proponują klientom prezentację wybranego telewizora/telewizorów w domu. Czy ktoś miał z tym do czynienia? Jakież to sklepy proponują coś takiego? Jakby jeszcze było w okolicach poznania - byłoby idealnie.

Druga rzecz - praktycznie ostatecznie dokonałem wyboru pomiędzy 42 PZ85 (lub PY85 - w sumie bez znaczenia poza ceną) a modelem 42 PY80.

Różnice:
- okolo 500 zl
- IFC oraz cinema.

Jeśli dobrze rozumiem, wystarczy zerknąć na 85-kę, włączyć/wyłączyć powyższe 2 ulepszacze i jeśli subiektywnie różnicy w obrazie nie będzie - brać 80-kę?
Tak to rozumiem.

pozdrawiam
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Zapytaj KiKiego, podjedzie do Ciebie bez bólu z Olsztyna jak do mnie grzał ponad 500 km :)

Pozdrawiam,
 

TVTV

New member
hmmm......powaznie?:>

On ma sklep czy tak hobbystycznie jeździ na prezentacje?

Skoro tak - prawdopodobnie za jakies 2-3 tygodnie bym bral jeden bądź drugi - z założeiem, źe PZ85 42" do 4000, PY85 42" - do 3500 ;), więc jeśli on tak jeździ po polsce......
 

tony111

New member
TVTV napisał:
witam.

Niejednokrotnie spotykałem się z informacjami, źe sklepy proponują klientom prezentację wybranego telewizora/telewizorów w domu. Czy ktoś miał z tym do czynienia? Jakież to sklepy proponują coś takiego? Jakby jeszcze było w okolicach poznania - byłoby idealnie.

Druga rzecz - praktycznie ostatecznie dokonałem wyboru pomiędzy 42 PZ85 (lub PY85 - w sumie bez znaczenia poza ceną) a modelem 42 PY80.

Różnice:
- okolo 500 zl
- IFC oraz cinema.

Jeśli dobrze rozumiem, wystarczy zerknąć na 85-kę, włączyć/wyłączyć powyższe 2 ulepszacze i jeśli subiektywnie różnicy w obrazie nie będzie - brać 80-kę?
Tak to rozumiem.

pozdrawiam



ja po prezentacji wybrałem 42 PZ 85, chcociaż zarzekałem się, że nigdy w życiu plazmy nie kupie (wypalanie się, mnóstwo zużycia prądu). do prezentacji miałem jeszcze dwa lcd jvc s90 i sharp 77DH. prezentacja oczywiście od kikiego
 

TVTV

New member
Czyli, jak rozumiem, kontaktujesz sięz nimi, wybierasz powiedzmy 3 modele, które cię interesują, oni przyjeżdżają (czasem na drugi koniec polski) i podłączająwszystko w zaciszu domowym klienta.

Jeśli powyższe się zgadza, czy w takim wypadku jest już niejako przymus kupna wybranego telewizora (w powyższym przypadku - powiedzmy 1 z 3)?
 

TVTV

New member
Pozwolę sobie ponowić raz jeszcze pytanie z pierwszego postu -dla jasności.

(pz80y versus pz85y) >>> czy wystarczy zerknąć na 85-kę, włączyć/wyłączyć IFC oraz cinemę i jeśli subiektywnie różnicy w obrazie nie będzie - brać 80-kę? (do tego jak rozumiem sprowadza się różnica między obydwoma modelami).

pozdrawiam ;)
 

lejker

New member
ja tylko delikatnie odswieze temat.

Dla wszystkich ktorzy maja jakiekolwiek watpliwosci co do prezentacji w domu - NIE MIEJCIE :)

wczoraj byl u mnie Jacek ( pozdrawiam ) przywiozl trzy telewizory i tak mi sie spodobalo ze wzialem dwa :) Samsunga plazme 63 cale i Samsunga LED 46 cali ... bardzo fajnie graja...


naprawde fajna sprawa z ta rpezentacja, wreszcie widzialem jak telewizory beda graly pod moim sygnalem a nie na demowkach w sklepie.

Pozdrawiam i podziekowania dla Kikiego.
 
Do góry