TV pod PS4 - 55/60 cali?

Endriu1987

New member
Witam.
W kolejnych dniach wakacji będę stał przed dylematem wyboru telewizora pod PS4.
Telewizor będę brał na raty, więc nie zależy mi specjalnie na cenie 2000, 3000..., tylko chcę konkretny telewizor w rozsądnej cenie (bez 4K i 3D również nie jest koniecznością).
Telewizor będzie wisiał na ścianie mego pokoju (pokój 5x5m2) i głównie chodzi mi o takie parametry:
Wielkość: 55, 60 cali.
Smart.
Jak najniższy input lag.

Jak już znajdę dobry telewizor pod względem opóźnienia z konsoli, to niestety nie jest on oferowany na naszym rynku i tutaj moja droga się urywa...
Proszę o porady odnośnie naszego rynku, abym mógł mieć dobry telewizor pod PS4 z możliwością zakupu na raty ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zgadza się ten Sony jest w wyższej klasie, ale chyba nie zmieści się w kwocie 3 tyś zł.
 

Endriu1987

New member
Panowie, chyba coś źle odczytaliście z mojej wypowiedzi :D
Napisałem: "Telewizor będę brał na raty, więc nie zależy mi specjalnie na cenie 2000, 3000..., tylko chcę konkretny telewizor w rozsądnej cenie (bez 4K i 3D również nie jest koniecznością)."

Czyli: Nie musi to być telewizor za 2/3K, bo to śmieszne pieniądze przy 55,60 calach.
Chcę go wziąć na raty (PS4 za gotówkę) i chcę na ten cel przeznaczyć 5/6 tysięcy ;)
 

Endriu1987

New member
Nie rozumiem, napisałem o TV pod PS4 i podałeś Sharpa z 60ms?
Nie czaję Kiki, przecież Philips ma również bardzo duże czasy ;(
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Granicą komfortu grania oprócz oceny firmy Input Lag jest faktyczne opóźnienie ilości klatek. Philips i Sharp mają ten sam poziom.
Jeśli nie grasz w sieci bardziej wyczynowo - to jakość do grania jest bardzo dobra. Krótsze czasy ma Sony 55W809.
 

Endriu1987

New member
Nastawiam się na granie głównie w single, w sieci to może piłka nożna czy coś z platformówek. Jeśli chodzi o strzelanki, to zamierzam grać w nie tylko w trybie jednego gracza.
Jak widzę w sieci różne TV z powiedzmy 20ms a tutaj nagle przeszło 50, to sam chyba rozumiesz jak to odczuwam.
 
Do góry