TV Pionieer KURO lx5090 - sprzedam

edek103

Member
Witam!

Sprzedam używany 2 letni telwizor Pionieer. 50 cali. Flagowy model z matrycą KURO. Stan idealny, obraz idealny. Sprzedaje poniewaz dzieci chcialy koniecznie 3D i wiekszy.
Oczywiście możliwy oglądniecie we Wrocławiu. Preferuje odbiór osobisty.
Cena za telewizor 4500 zł.( do negocjacji). Zapraszam. Znawcy tematu wiedzą ze to jeden z najlepszych telewizorów na rynku. Cena nowego 12700 zł.
Zapraszam na priv.
 

edek103

Member
Witam!

Jestem sklonny obniżyć cene do 3500 zł. Odbór we Wrocławiu. To naprawdę topowy model z matrycą KURO.
pozdrawiam i zapraszam.
Edek103
 

edek103

Member
Witam!

Jestem sklonny obniżyć cene do 3500 zł. Odbór we Wrocławiu. To naprawdę topowy model z matrycą KURO.
pozdrawiam i zapraszam.
Edek103


Obniżam cene do 3000 tyś. Za taką cene to juz naprawde warto. Preferuje odbiór we Wrocławiu ze względu na duże gabaryty. Pozdrawiam i zapraszam na PRiv. Proszę poczytać o recenzjach. Kiki na forum twierdzi ze to matryca i plazma najlepsza jaka kiedykolwiek wyprodukowano.
Pozdrawiam i zapraszam na priv.
 

pettro64

New member
Witam!

Sprzedam używany 2 letni telwizor Pionieer. 50 cali. Flagowy model z matrycą KURO. Stan idealny, obraz idealny. Sprzedaje poniewaz dzieci chcialy koniecznie 3D i wiekszy.
Oczywiście możliwy oglądniecie we Wrocławiu. Preferuje odbiór osobisty.
Cena za telewizor 4500 zł.( do negocjacji). Zapraszam. Znawcy tematu wiedzą ze to jeden z najlepszych telewizorów na rynku. Cena nowego 12700 zł.
Zapraszam na priv.
Witam
Jeżeli oferta jest dalej aktualna to prosze odezwać się na mój nr. tel. 883111199 Rysiek
pozdr.
 

Okane

New member
Obniżam cene do 3000 tyś. Za taką cene to juz naprawde warto. Preferuje odbiór we Wrocławiu ze względu na duże gabaryty. Pozdrawiam i zapraszam na PRiv. Proszę poczytać o recenzjach. Kiki na forum twierdzi ze to matryca i plazma najlepsza jaka kiedykolwiek wyprodukowano.
Pozdrawiam i zapraszam na priv.

Czy oferta jest nadal aktualna? Jestem poważnie zainteresowany. Proszę o szybką odpowiedź. Wiadomość na PM.

Pozdrawiam
Okane
 
Do góry