TV Philips 70-75 cali do 4000zł do filmów z laptopa

Druggist

New member
Cześć, szukam TV Philipsa 70-75 cali do kwoty 4000zł.
Obecnie mam od 3 lat Philipsa 55PUS6561. Jestem z niego bardzo zadowolony mimo nierównomiernego podświetlenia matrycy (przy czarnych scenach widać jakby mgłę tu i ówdzie).

Oglądać będę z 3m, może maks 4m jeśli odsunę sofę.
Raz, czasem dwa razy w tygodniu uruchamiam telewizor i oglądam na nim tylko i wyłącznie filmy lub seriale 720p i 1080p z laptopa (przez HDMI), czasem coś z YT lub Netflix (raz na miesiąc). Sportu nie oglądam. Nie mam w pokoju i nie chcę mieć żadnego rodzaju dekoderów i odtwarzaczy itp. bo nie mam czasu na oglądanie telewizji. Nie będę na nim grał w gry. Nie jestem wymagającym widzem, Ambilight mi się bardzo spodobał, dlatego szukam znowu TV od Philipsa i musi być on duży (większy znacznie od obecnego 55 calowego) :) No i fajnie gdyby nie było spadku jakości obrazu w porównaniu z moim obecnym TV, wystarczy że będzie ona taka sama.

Na oku mam ten TV, który kosztował do wczoraj 4199zł, a dzisiaj kosztuje 3699zł (chyba przez black friday):
Philips 70PUS8535

Różnice... W moim jest 100Hz, w tym który mnie interesuje jest 50Hz (nie wiem czy w przypadku oglądania tylko filmów z komputera to w ogóle ma znaczenie?).

Znalazłem jeszcze jeden TV Philipsa w dwóch rozmiarach i interesującej mnie kwocie (mają one 60 Hz):
70 cali 70PUS7805 - 3299zł
75 cali 75PUS7805 - 4099zł

Forum przeglądałem, czytałem też m.in. temat pana biedronki1.
Proszę o jakąś podpowiedź który TV wybrać.
Pozdrawiam :)
 
Do góry