tv Panassonic- problem z glosem

rafcisz

New member
Witam,mam maly problem, i zaczne od tego ze do tej pory wszystko bylo prawidlowe do poki nie zrobilem ustawien fabrycznych w tv i kinie.
Kupilem tv 3d Panasonic TX-60ASW654 , zestaw kina domowego firmy Panasonic.

I mam to podlaczone w nastepujocy sposob:
- kino z tv pod wyjscie HDMI 1
- dekoder nc+ pod wejscie HDMI 1 w kinie
- dekoder telewizji Niemieckiej pod wejscie HDMI2
- PlayStation 3 bezposrednio do tv.


Problem jest z glosem,to znaczy ze z tv nc+ glos w telewizorze jest dobrze odwarzany,ale kiedy podlacze Play station do telewizora pod wejscie AV Coomponent to nie mam dzwieku.Obraz jest ale kiedy chce zrobic glosniej lub ciszej to pokazuje sie komunikat GLOSNOS Z KINA DOMOWEGO i kiedy wlacze kino to glos jest, tak samo kiedy w TV wlacze aplikacje Ipla czy Youtube,problem ten sam.

Udalo mi sie uporac z problemem kiedy wylacze opcje Viera Link.Wtedy problem znika,ale znowu nie dziala mi funkcja wlaczania tv i nc+ pilotem od nc+.

czy pomogl by mi ktos ustawic to tak:

zeby Telewizor odtwarzal wszystkie dzwieki z tych wszystkich sprzetow ktore mam podlaczone do kina i telewizora tak ze kiedy chce to drzwiek jest puszczany tylko z tv bez kina ?
i zeby prawidlowo dzialala mi funkcja wl i wyl z pilota? (pilotem nc+ jednym guzikiem wlaczam dekoder nc+ i telewizor, a guzikiem w pilocie od telewizora wylaczam tv i nc+ )

pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry