TV OLED Philips 55OLED803/12 - recenzja | test | opinie

OneGo

New member
Witam,

1) Czy można podłączyć kamerkę internetową do tego TV ? Kompatybilną z komunikatorami np: Skype, Messenger? Jeżeli tak to jaki model, typ?
2) Czy ma ktoś może ustawienia kalibracyjne pod 65OLED803/12, chciałbym poprosić o przesłanie na PW.
 

mr_roba

Member
No nie wiem ale HDR ogromnie polepsza jakość obrazu.
Używam ustawień jakie dostałem od Kikiego wraz z zakupionym TV.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

grzegorz_p

New member
Takie coś mi się pojawiło. Na oko kilka pikseli obok siebie. Ekran nie został uderzony. Reklamować od razu?. Pozostałości ekranu usuwane na bieżąco. IMG_20200605_213533_1.jpg
eee9441bbb7ca25a2807bae113d48dac.jpg
e8bc22f78d22c0ff8473b135ac429f03.jpg


Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

pitos

New member
Witajcie, pomocy
W moim 55 OLED803 dzis podczas ogladania materialu streaming z apple tv, nagle pojawil sie zielony swieciacy jak żarowka pasek pionowy blizej lewej strony ekranu, nastepnie TV wyłączył sie i probował samoczynnie uruchomic ponownie, pojawilo sie LOGO android, ale telewizor zgasł. NAstepnie ponownie podjął probe uruchomienia bez skutku. Ekran czarny wylączony.
Czerwona kontrolka TV miga intensywnie, robi krotkie dwie przerwy, nastepnie znow miga intensywnie, po kilku minutach gasnie na 4 sekundy i znow podejmuje uruchomienie. Tak w kołko. Wyłączenie z prądu nie przynosi zadnego efektu. kontrolka ponownie miga intensywnie.

Co zrobic? moze jakis tryb serwisowy? jak uruchomic tv?
 

pitos

New member
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Wsparcie techniczne podał link do pobrania, w celu upgrade software z pendrive. Bez skutku po wgraniu nadal tv nie moze sie podniesc a dioda intensywnie migocze. W trakcie upgrade zielony pasek na matrycy jak na początku awarii
Załączam zdjecie

63510aa699d41dc5e891c31753cd25d6.jpg



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

pitos

New member
Zglosilem, wsparcie techniczne skierowalo moj problem do serwisu w Radomiu, wiec czekam, zobaczymy co sie okaze i w jakim czasie.
Co moze byc przyczyna takiej awarii


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tu nie ma Twojej winy.
Uszkodził się t-con. W Oledach raczej kwalifikuje się do wymiany matrycy bądź telewizora.
 

pitos

New member
Czy jest dostęp do czesci potrzebnych do naprawy 803 podczas pandemii, bo slyszalem ze 9002 zdarza sie ze wymieniaja 803?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

M.K.

Member
Kolega dostał 804 zamiast 803. Ale nie jest optymistyczna usterka. Zwykła tv (bez kanałów info) + Netflix. Wypalona matryca.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry