TV OLED Philips 55OLED803/12 - recenzja | test | opinie

wpw

New member
Witam, po ostatniej aktualizacji coś mi się stało z dźwiekiem, jest płaski kompletnie bez basu. W korektorze dźwięku jest wszystko na zero też ktoś miał taki problem i go jakoś rozwiązał. Z dźwięku byłem bardzo zadowolony ale teraz jest jakaś masakra na 30 jest cicho jak wcześniej nigdy jej nie przekraczałem. Pozdrawiam
 

mazbog

Member
Robiłeś twardy reset ?

Po wykonaniu twardego resetu telewizora wyjaśniło się co jest problemem tego wyłączania się obrazu, przestało działać gniazdo hdmi nr1. I to nie zaraz po resecie, tylko po ok godzinie ,wyłączyłem tv i już nie mogłem załączyć, nawet nie mogłem włączyć na odbiór telewizji z tuneru kablowego, bo cały czas telewizor przełączał na gniazdo hdmi 1 ,bo pewnie otrzymywał na to gniazdo jakiś sygnał z tunera nc+
Będę to reklamował i żądał wymiany na nowy egzemplarz, czy to realne żądanie?
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Pokombinuj i przepnij do innego HDMI i sprawdź czy zachowuje się podobnie. I jeszcze gdybyś miał inny tuner by sprawdzić na HDMI 1 to by w 100% wskazało czy winny jest tv czy tuner.
 

mazbog

Member
Pokombinuj i przepnij do innego HDMI i sprawdź czy zachowuje się podobnie. I jeszcze gdybyś miał inny tuner by sprawdzić na HDMI 1 to by w 100% wskazało czy winny jest tv czy tuner.

To już sprawdzone, woziłem tuner do punktu nc+, ten model jest akurat najmniej wadliwy(4K) i u nich działał bez problemu, w drugim gnieździe hdmi działa , ale chyba nie o to chodzi ,że jeszcze są trzy sprawne gniazda , nowy telewizor i mają działać wszystkie możliwe i dostępne
 

Quertin

New member
Interesuje mnie zakup tego telewizora w wersji 65" w związku z czym mam pytanie. Czy opłaca się czekać na następce tego modelu, czyli 804? Będzie na pewno droższy, więc rodzi się pytanie, czy opłaca się dokładać więcej pieniędzy?
 

mr_roba

Member
Interesuje mnie zakup tego telewizora w wersji 65" w związku z czym mam pytanie. Czy opłaca się czekać na następce tego modelu, czyli 804? Będzie na pewno droższy, więc rodzi się pytanie, czy opłaca się dokładać więcej pieniędzy?



Zależy co oczekujesz. 804 ma mieć ponoć HDR 10+ i DV no i szybszy procesor. Jednak 803 dostaniesz za niezłe pieniądze a 804 to pewnie około 10k wystartuje. Wątpię by obraz był zauważalnie lepszy. Ja bym nie czekał.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Quertin

New member
Jeśli mowa o wersji 55" że wystartuje z pułapu 10k to jednak dla mnie 804 robi się niedostępny. Mam teraz Panasonica 50" 4k i jednak chciałbym ten przeskok na większy ekran, a 65" może mieć zaporową cenę na premierę.

Czego oczekuję? Dobrego obrazu i HDR. Szykuję się do premiery PS5, a nowy model 804 i tak nie będzie miał ponoć HDMI 2.1 więc chyba mała różnica który TV kupię.
 
Do góry