TV OLED Philips 55OLED803/12 - recenzja | test | opinie

towalski

Member
Jeżeli chcesz wykorzystać potencjał TV to nie ma wyjścia, u mnie wygląda to tak.
Filmy mam na DS718+, w różnych formatach, w rozmiarze do 100GB. Egreat jest podłączony do TV przez Onkyo 676(ampli) kablem HDMI. Dodatkowo, Egreat jest połączony kablem do routera, skąd bez problemu po NFS czyta sobie filmy z DS718+. Nie mam z niczym problemów i tak to lata. Serwer nie jest w ogóle obciążony, bo on tylko podaje kilkanaście MB filmu, co jest niezauważalne dla niego.
 

M.K.

Member
Mam tak samo tylko jako odtwarzacz NVIDIA shield TV. Taki układ się sprawdza. Nas jest jedynie dawcą pliku, a odtwarza go NVIDIA. Nie znalazłem materiału który by przyciął.
 

M.K.

Member
Av na tv chyba nie ma sensu. Co instalujesz na platformę Android tv spoza sklepu? VPN to chyba tylko po to żeby mieć dostęp do jakiejś platformy której nie ma w kraju gdzie jesteś...
 

mr_roba

Member
Dzisiaj przeżyłem chwile grozy.
Po południu oglądałem sobie coś z HBO GO kiedy zebrało mi się na drzemkę. Zasypiając niechcący nacisnąłem pauzę.
Dla tych co nie używali tej aplikacji powiem, że chyba jako jedyna po uruchomieniu blokuje większość funkcji. Dlatego jeśli chcecie ustawić wyłączenie TV o zadanym czasie trzeba wyjść z tej aplikacji. Ustawić co trzeba i odpalić ponownie.
Wracając do tematu. TV tkwił w pauzie 3 godziny!!! Gdy się obudziłem i zobaczyłem zatrzymany obraz to się przestraszyłem.
Wyłączyłem TV. Po kilku minutach włączyło się usuwanie pozostałości obrazu. Po tym wszystkim nie został na ekranie żaden ślad.
Jednak nie jest tak źle z tym wypalaniem ekranu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Zmień w ustawieniach autowyłączanie. Jeśli przez określony czas (2, 4 godziny) nie użyjesz pilota to tv uznaje, że śpisz i sam się wyłącza. Można tę funkcję całkowicie wyłączyć.
 

xgutti

New member
Bez reklam
Czasami pojawia się komunikat wciśnij przycisk bo za 1 minutę się wyłączy czy jakoś tak a czasami bez żadnego komunikatu się wyłącza. Mam ustawiony wyłącznik po 2 godzinach na 2 godziny ale nawet jeśli podczas dwóch tych godzin użyje dowolnego przycisku na pilocie to i tak potrafi się wyłączyć. Dla przykładu wczoraj oglądem serial na Netflix, obejrzałem półtorej odcinka i się wyłączył biorąc po uwagę że jeden odcinek trwa 50 minut to mógł wyłączyć się po 80 minutach bezczynności a gdzie 120 z ustawień ?
 

xgutti

New member
Bez reklam
Najpierw zrób proszę twardy reset.
Powinno zadziałać.
Już to robiłem ale wciąż tak się dzieje .
Telewizor ma 65 cali wisi na ścianie i nie mam ochoty zdejmować go z ściany pakować w karton i wysyłać do serwisu . Czy u was też tak się dzieje ?
 

mr_roba

Member
Już to robiłem ale wciąż tak się dzieje .

Telewizor ma 65 cali wisi na ścianie i nie mam ochoty zdejmować go z ściany pakować w karton i wysyłać do serwisu . Czy u was też tak się dzieje ?



Mi się wyłączał jak oglądałem TV-Sat z zewnętrznego dekodera tak jakby wyswietlanego przez niego obrazu TV nie odbierał jako aktywność. W końcu wkurzyłem i wyłączyłem auto-wyłączanie i zapomniałem o temacie. Teraz jak czuję, że mogę przysnąć to ustawiam czasowe wyłączanie. Nadmieniam, że przy oglądaniu Netflixa czy innych platform streamingowych tak się nie działo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

mazbog

Member
Czy wyjaśniło się skąd te wyłączenia telewizora?Wczoraj odebrałem nowy 803/12 wieczorem, wszystko działało w porządku, dziś jestem w pracy,ale żona ogląda tv i co parę minut robi się czarny ekran i następuje wyłączenie. Nie uśmiecha mi się znów być trzy tygodnie bez telewizora
 

mr_roba

Member
Czy wyjaśniło się skąd te wyłączenia telewizora?Wczoraj odebrałem nowy 803/12 wieczorem, wszystko działało w porządku, dziś jestem w pracy,ale żona ogląda tv i co parę minut robi się czarny ekran i następuje wyłączenie. Nie uśmiecha mi się znów być trzy tygodnie bez telewizora


Kolego, jakiej informacji jeszcze potrzebujesz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

mazbog

Member
pytam,czy coś pomogło na te restarty telewizora. Na pewno w moim nie ma to związku z zegarem i czasem wyłączenia, czy wyczuwania bezczynności. Chyba ma to związek z ustawieniami obrazu,przynajmniej u mnie,bowiem jak zmieniłem ustawienia w tym obszarze , to na razie uspokoiły sie te wyłączenia
 
Do góry