Tv OLED 935 vs 707

Greg _73

New member
Witam. Mam problem w końcu nadszedł czas na wymianę tv. Byłem już zdecydowany na model Philipsa OLED 55 707 ale znalazłem w promocji starszy model z soundbarem 935 ale 48 cali. I teraz zastanawiam się który wybrać. Dziękuję
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Cześć,
Ja akurat mam OLED953 oraz OLED718.
55 cali 935 jest w sypialni i idealnie się sprawuje. Używał głównie z IPTV, VOD oraz okazjonalnie granie na konsoli. Nie mniej jednak jestem bardzo zadowolony z jakości dźwięku. Przez ostatnie trzy lata nie miałem z nim problemów. Ten model już nie otrzymuje już aktualizacji oprogramowania.

65 718 jest używany jako główny TV. Już na Google TV, zdecydowanie szybsze menu. Kanały DVB-T, dekoder, VOD, konsola jak najbardziej ok. Używany z soundbarem.
Myślę, że jak bym miał wybierać na dzisiaj to bym wybrał 718.
 

inuictus

Member
Cześć,
65 718 jest używany jako główny TV. Już na Google TV, zdecydowanie szybsze menu. Kanały DVB-T, dekoder, VOD, konsola jak najbardziej ok. Używany z soundbarem.
Myślę, że jak bym miał wybierać na dzisiaj to bym wybrał 718.

Również zastanawiam się nad 65oled718, obecnie (od 5 lat) posiadam 65pus8102 który jak na lcd ma doskonałą czerń i bardzo dobry obraz (natomiast brakuje dolby atmos, hdmi 2.1, itd), więc myślę nad zmianą. Obawiam się tylko zmiany z 65" na 65" (nadal "ten sam" TV), chociaż OLED pewnie trochę lepiej "zaświeci".
Czy TY (patrząc na stopkę) również zmieniłeś z 65" na 65"? Jak odczucia. Ja się zastanawiam czy iść w tańszego OLED-a 65" (patrz Philips), czy np. w LCD 75" w podobnej cenie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Są różnice
- 707 obsługuje Hue, ma nagrywanie.
model 718 kosztuje 6899 zl
mode 707 kosztuje 6499 zł
Kiedy planujesz zakup ?
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Również zastanawiam się nad 65oled718, obecnie (od 5 lat) posiadam 65pus8102 który jak na lcd ma doskonałą czerń i bardzo dobry obraz (natomiast brakuje dolby atmos, hdmi 2.1, itd), więc myślę nad zmianą. Obawiam się tylko zmiany z 65" na 65" (nadal "ten sam" TV), chociaż OLED pewnie trochę lepiej "zaświeci".
Czy TY (patrząc na stopkę) również zmieniłeś z 65" na 65"? Jak odczucia. Ja się zastanawiam czy iść w tańszego OLED-a 65" (patrz Philips), czy np. w LCD 75" w podobnej cenie.
Cześć,
Ja zmieniłam 65 na 65 i jest ok (na chwile obecną nie mogę zmienić tej stopki :/ ). Po zmianie 65 LCD na 65OLED, zmiana dla mnie kolosalna (mimo, że miałem już innego OLEDa w sypialni). No ale jakość obrazu to znaczna po prawa. Przez jakiś czas myślałem, że coś w moim dekoderze jest nie tak, a okazało się że to była po prostu jakość na TV LCD. Mi 65 cali pasuje idealnie i osobiście nie zmieniałbym na więcej cali, no chyba, że nie miałbym co robić z nadmiarem złotówek :D.
 
Do góry